SOSW

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Jana Pawła II w Leżajsku

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image
12

Turnus rehabilitacyjny w Kołobrzegu uczniów z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. św. Jana Pawła II w Leżajsku

kolobrzeg 4W dniach 30.04-14.05.2016 roku 14-osobowa grupa uczniów z Ośrodka Szkolno -Wychowawczego w Leżajsku wraz z opiekunami uczestniczyła w turnusie rehabilitacyjnym w Kołobrzegu. Podczas pobytu na turnusie uczniowie spacerowali, uczestniczyli w wycieczkach rowerowych, zwiedzali miasto, poznawali różne, ciekawe miejscaw Kołobrzegu. Podczas słonecznych dni był czas na plażowanie, gry i zabawy na plaży,na placu zabaw. Uczniowie codziennie uczestniczyli w zajęciach z gimnastyki, zabiegów inhalacji i zajęć na siłowni. Korzystali z uroków i smaków tego miejsca - pysznych ryb, lodów, gofrów, deserów. Pobyt w Kołobrzegu był także czasem wielu atrakcji tj. rejs statkiem, zwiedzanie latarni morskiej, zwiedzanie "Świata Myszy", ognisko, dyskoteka. Kolejną ciekawą przygodą podczas pobytu w Kołobrzegu był dzień na farmie "Dziki Zachód" w Zieleniewie (gry i zabawy tematyczne, mini zoo, nauka tańców indiańskich, jazda konna, jazda jeepem, kolejką i wiele innych atrakcji).

 

Ostanie dni pobytu były czasem na oglądanie i kupowanie pamiątek. Podczas pobytu w Kołobrzegu uczniowie poszerzali swoją wiedzę na temat miejscowości nadmorskich poprzez obserwację środowiska, tematyczne konkursy organizowane przez opiekunów, wspólne rozmowy, spędzany czas. Jest to także okazja do zdobywania nowych kompetencji społecznych - samodzielności, współpracy i współdziałania z rówieśnikami, właściwego zachowania się w miejscach publicznych, radzenia sobie z sytuacjami życia codziennego. To był niezwykle miły i cenny czas, który pozostawił wiele wspomnień i niezapomnianych wrażeń.

Składamy serdeczne podziękowania sponsorom: Elektrociepłownia Nowa Sarzyna sp.z.o.o, Grupa Żywiec S.A Browar w Leżajsku, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Leżajsku.

kolobrzeg 1 kolobrzeg 1
kolobrzeg 2 kolobrzeg 2
kolobrzeg 3 kolobrzeg 3
kolobrzeg 4 kolobrzeg 4
kolobrzeg 5 kolobrzeg 5
kolobrzeg 7 kolobrzeg 7
kolobrzeg 8 kolobrzeg 8
kolobrzeg 9 kolobrzeg 9
kolobrzeg 6 kolobrzeg 6
kolobrzeg 10 kolobrzeg 10
kolobrzeg 11 kolobrzeg 11
kolobrzeg 12 kolobrzeg 12
kolobrzeg 14 kolobrzeg 14
kolobrzeg 15 kolobrzeg 15
kolobrzeg 16 kolobrzeg 16
kolobrzeg 17 kolobrzeg 17

Szukaj

Pośw. sztandaru

Nad. imienia - cz. 1

Nad. imienia - cz. 2

Nad. imienia - cz. 3

Pokaz SOSW

Nasz kanał Youtube

6-latki w szkole

Pozostałe

Analiza egzaminów