SOSW

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Jana Pawła II w Leżajsku

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image
12

Wizyta na Komendzie Policji


policjasowa 1

21.05.2018 w ramach świetlicy szkolnej odwiedziliśmy leżajskich policjantów. Mieliśmy możliwość poznać specyfikę pracy funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku. Obejrzeliśmy film formacji policji. Zobaczyliśmy, jakim sprzętem dysponuje polska Policja w codziennej służbie, jakie umundurowanie noszą funkcjonariusze poszczególnych pionów.
Była to również okazja do rozmowy na temat związane z bezpieczeństwem. Dowiedzieliśmy się, jak bezpiecznie poruszać się po drogach, w szczególności w rejonie przejścia dla pieszych. Jak zachować się podczas letniego wypoczynku nad wodą. Jak reagować, kiedy ktoś potrzebuje pomocy. Zobaczyły, jak wygląda zabezpieczenie śladów daktyloskopijnych na miejscu zdarzenia.
Uczniowie zobaczyli z bliska policyjne radiowozy. Każdy mógł usiąść za kierownicą i poczuć się, jak prawdziwy policjant. Przymierzyć elementy umundurowania i spróbować swoich sił przy zakładaniu kajdanek.

opr.A.Sowa

policjasowa 2 policjasowa 2
policjasowa 3 policjasowa 3
policjasowa 4 policjasowa 4
policjasowa 5 policjasowa 5

Szukaj

Pośw. sztandaru

Nad. imienia - cz. 1

Nad. imienia - cz. 2

Nad. imienia - cz. 3

Pokaz SOSW

Nasz kanał Youtube

6-latki w szkole

Pozostałe

Analiza egzaminów