SOSW

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Jana Pawła II w Leżajsku

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image
12

„Sport osób niepełnosprawnych sposobem na bezpieczny wypoczynek” – projekt dofinansowany w ramach Funduszu Społecznego Grupy Żywiec

projekt 5Stowarzyszenie „Nie dzieli nas nic" pozyskało z Funduszu Społecznego Grupy Żywiec środki finansowe na realizację projektu „Sport osób niepełnosprawnych sposobem na bezpieczny wypoczynek" skierowanego do uczniów Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 2 przy SOSW w Leżajsku. Celem projektu był wzrost świadomości młodych osób dotyczący bezwzględnej zasady prowadzenia pojazdów, pływania, jazdy na nartach wyłącznie na trzeźwo. Wymierne rezultaty realizacji to umiejętność i zdolność samodzielnego dokonywania wyboru przez uczniów zachowań właściwych dla zdrowia własnego i innych.
Projekt realizowany był od stycznia do kwietnia 2017 roku. W okresie tym zorganizowano dwa wyjazdy na stok narciarski do Chrzanowa oraz wyjazd do parku wodnego w Krakowie. Odbyły się zajęcia z pierwszej pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach oraz osobom tonącym.

Pobyt w Aquaparku i na stoku narciarskim pod okiem instruktora to przede wszystkim promocja zdrowego stylu życia, aktywnego wypoczynku, organizowania czasu wolnego. Dofinansowanie projektu polegało na opłaceniu wycieczek na stok narciarski: transport, zakup karnetów na wyciąg narciarski i wypożyczenie sprzętu narciarskiego dla uczniów. Ponadto w ramach projektu sfinansowano transport do Aquaparku. Suma dofinansowania zrealizowanego projektu wyniosła 2.500,00 zł. Organizatorzy i uczniowie kierują serdeczne podziękowania Grupie Żywiec za dofinansowanie projektu pt. „Sport osób niepełnosprawnych sposobem na bezpieczny wypoczynek".

projekt 1 projekt 1
projekt 2 projekt 2
projekt 3 projekt 3
projekt 4 projekt 4
projekt 5 projekt 5
projekt 6 projekt 6
projekt 7 projekt 7
projekt 8 projekt 8
projekt 9 projekt 9

/M. Bartnik, A. Dudziński/

Szukaj

Pośw. sztandaru

Nad. imienia - cz. 1

Nad. imienia - cz. 2

Nad. imienia - cz. 3

Pokaz SOSW

Nasz kanał Youtube

6-latki w szkole

Pozostałe

Analiza egzaminów