SOSW

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Jana Pawła II w Leżajsku

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image
12

Wodne Harce

wodne harce 1
W dniu 11.03.2014r uczniowie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Leżajsku wzięli udział w VII Wojewódzkim Turnieju Szkół i Ośrodków Specjalnych „Wodne Harce” organizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Ropczycach.

 W zawodach sportowych udział wzięło 5 drużyn z województwa podkarpackiego. Nasz zespół reprezentowali następujący zawodnicy: Mariola Kamińska, Jakub Foryt, , Sławomir Lichtarski, Jakub Morawski.

 

Zmagania sportowe odbyły się na krytej pływalni w Ropczyckim Centrum Sportu i Rekreacji. Turniej przebiegał w następujących konkurencjach sportowo-rekreacyjnych: 25m na piersiach z deską, 25m na grzbiecie z deską, pajączki, wyścig z makaronem, zjazd rynną na czas, wyścig z nurkowaniem oraz sztafeta koników.
Nasi zawodnicy po wszystkich konkurencjach zajęli II miejsce – GRATULUJEMY!!!

I miejsce-      UNICEF Rzeszów
III miejsce-    SOSW Ropczyce
IV miejsce-    ZSS Tarnobrzeg
V miejsce-     ZSS Dębica

Adam Dudziński

wodne harce 1 wodne harce 1
wodne harce 2 wodne harce 2

Szukaj

Pośw. sztandaru

Nad. imienia - cz. 1

Nad. imienia - cz. 2

Nad. imienia - cz. 3

Pokaz SOSW

Nasz kanał Youtube

6-latki w szkole

Pozostałe

Analiza egzaminów