SOSW

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Jana Pawła II w Leżajsku

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image
12

III Podkarpacki Turniej Bowlingowy

bowling 2014 0212.03.2014r. uczniowie z naszego Ośrodka wzięli udział w III Podkarpackim Turnieju Bowlingowym Olimpiad Specjalnych. Organizatorami imprezy był Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy oraz Olimpiady Specjalne Polska - Podkarpacie. Miejscem – klub „Planeta" w Dębicy .
W zawodach wzięło udział 70 niepełnosprawnych sportowców. Do rywalizacji stanęły drużyny z następujących szkół i ośrodków: SOSW w Mielcu, SOSW w Strzyżowie, SOSW w Lubaczowie, SOSW w Leżajsku, ZSS w Tarnobrzegu, ZSS w Stalowej Woli, Mielecki Środowiskowy Dom Samopomocy oraz ZSS w Dębicy. Honorowy Patronat nad imprezą objął Władysław Ortyl, Marszałek Województwa Podkarpackiego.


W trakcie zawodów panowała atmosfera radości oraz entuzjastycznego dopingu własnych drużyn. Spotkanie było wspaniałą okazją do nawiązania nowych kontaktów, zdrowej sportowej rywalizacji oraz radosnego spędzenia czasu. Udział w turnieju sprawił wszystkim uczestnikom wiele radości i przyniósł ogromną satysfakcję z uzyskanych wyników.
Naszą szkołę reprezentowali : Arkadiusz Kulec I miejsce, Renata Gaca III miejsce, Dominika Wesołowska IV miejsce, Martyna Rudzińska IV miejsce.

III Podkarpacki Turniej Bowlingowy

12.03.2014r. uczniowie z naszego Ośrodka wzięli udział w III Podkarpackim Turnieju Bowlingowym Olimpiad Specjalnych. Organizatorami imprezy był Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy oraz Olimpiady Specjalne Polska - Podkarpacie. Miejscem – klub „Planeta” w Dębicy .

W zawodach wzięło udział 70 niepełnosprawnych sportowców. Do rywalizacji stanęły drużyny z następujących szkół i ośrodków:  SOSW w Mielcu, SOSW w Strzyżowie, SOSW w Lubaczowie, SOSW w Leżajsku, ZSS w Tarnobrzegu, ZSS w Stalowej Woli, Mielecki Środowiskowy Dom Samopomocy oraz ZSS w Dębicy. Honorowy Patronat nad imprezą objął Władysław Ortyl, Marszałek Województwa Podkarpackiego.

W trakcie zawodów panowała atmosfera radości oraz entuzjastycznego dopingu własnych drużyn. Spotkanie było wspaniałą okazją do nawiązania nowych kontaktów, zdrowej sportowej rywalizacji oraz  radosnego spędzenia czasu. Udział w turnieju sprawił wszystkim uczestnikom wiele radości i przyniósł ogromną satysfakcję z uzyskanych wyników..

Naszą szkołę reprezentowali : Arkadiusz Kulec I miejsce, Renata Gaca III miejsce, Dominika Wesołowska IV miejsce, Martyna Rudzińska IV miejsce.

bowling 2014 01 bowling 2014 01
bowling 2014 02 bowling 2014 02
bowling 2014 03 bowling 2014 03
bowling 2014 04 bowling 2014 04
bowling 2014 05 bowling 2014 05
bowling 2014 06 bowling 2014 06
bowling 2014 07 bowling 2014 07
bowling 2014 08 bowling 2014 08
bowling 2014 09 bowling 2014 09
bowling 2014 10 bowling 2014 10

Szukaj

Pośw. sztandaru

Nad. imienia - cz. 1

Nad. imienia - cz. 2

Nad. imienia - cz. 3

Pokaz SOSW

Nasz kanał Youtube

6-latki w szkole

Pozostałe

Analiza egzaminów