SOSW

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Jana Pawła II w Leżajsku

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image
12

Zabawa karnawałowa 2018

azabawa1Zabawa Karnawałowa w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Leżajsku odbyła się tradycyjnie w okresie zabaw i świętowania szeroko pojętego karnawału. W tym roku odbyła się w dwóch dla dwóch grup wiekowych w terminach 22 i 24 stycznia 2018r. Wzięli w niej udział uczniowie ze wszystkich oddziałów naszej szkoły. W tych dniach wszystkim towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Szkoła wyglądała inaczej niż na co dzień, sala gimnastyczna zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi materiałami, pięknymi papierowymi gwiazdami zachęcała do szampańskiej zabawy. Okres karnawału, pora zapustów to czas radości, zabawy, przebierańców i pochodów noworocznych trwających od Trzech Króli do Środy Popielcowej. Karnawał to czas rozrywki dla dorosłych i czas balów uczniowskich, sprawiają one zawsze wiele radości zarówno tym małym jak i starszym uczniom. To właśnie podczas takich imprez uczniowie mają okazję potańczyć, bawić się w rytmie ulubionej muzyki.

Podczas zabawy uczniowie zaprezentowali się w niecodziennych strojach, wraz z wychowawcami przygotowali uroczysty poczęstunek, dzięki przychylności niektórych rodziców urozmaicony o domowe ciasto. W trakcie zabawy wzięli udział w wielu konkurencjach sprawnościowych, zabawach muzycznych, quizach wygrywając atrakcyjne nagrody. W tym roku udało nam się zatańczyć kilka układów tanecznych jak również i to z dużym sukcesem wykonać wspólny taniec „Belgijkę". Tegoroczna zabawa należała do udanych, rumieńce i uśmiech na twarzy towarzyszyły uczniom bawiącym się w swoich grupach wiekowych, między innymi dzięki naszemu szkolnemu DJ Marcinowi który zatroszczył się o muzykę w dwóch budynkach szkolnych. Zabawa Karnawałowa jest corocznie bardzo wyczekiwanym przez uczniów wydarzeniem. Uśmiech, radość malujący się na twarzach uczestników były dowodem ich wspaniałej zabawy. Dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do zorganizowania tego przedsięwzięcia, tj. pani dyrektor Bożenie Garbackiej, Radzie Rodziców, nauczycielom oraz Wam drodzy uczniowie i rodzice.
Do zobaczenia za rok!

Opr.M.Pęcak, M.Bartnik

azabawa2 azabawa2
azabawa1 azabawa1
azabawa3 azabawa3
azabawa4 azabawa4
azabawa5jpg azabawa5jpg
azabawa7jpg azabawa7jpg
azabawa9jpg azabawa9jpg
azabawa6jpg azabawa6jpg

Szukaj

Pośw. sztandaru

Nad. imienia - cz. 1

Nad. imienia - cz. 2

Nad. imienia - cz. 3

Pokaz SOSW

Nasz kanał Youtube

6-latki w szkole

Pozostałe

Analiza egzaminów