SOSW

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Jana Pawła II w Leżajsku

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image
12

,,Dzień Wolontariusza 2017 r.”


WOLONTARIAT 6W dniu 4.12.2017 świętowaliśmy w naszym Ośrodku Dzień Wolontariusza. Odwiedzili nas zaproszeni goście, zaprzyjaźnieni wolontariusze wraz z opiekunami z pobliskich szkół:  Zespołu Szkół Licealnych i Zespołu Szkół Technicznych. W naszej sali gimnastycznej najpierw opowiadali oni o swoich akcjach, prezentowali swoje prezentacje multimedialne pokazujące zdjęcia i ich działalność. Młodzież zadbała o to, by każdy dostał symboliczne serce z papieru, które pokazuje co najważniejsze jest w pomaganiu innym: dobre serce i drugi człowiek. Dla dzieci i młodzieży wolontariusze przygotowali: występy solistek, niesamowity pokaz iluzjonisty, czytanie bajki ,,Brzydkie kaczątko” i zagadki do niej. Jeden z wolontariuszy tworzył naszym uczniom cuda z balonów (kwiaty, pieski, miecze)…wszystko po to, by wywołać uśmiech dzieci. Mieliśmy też quiz dotyczący bajek - każda prawidłowa odpowiedź nagradzana była słodkościami, jakie przynieśli wolontariusze. Na koniec wykonywaliśmy wspólne fotografie, które stanowić będą dobrą pamiątkę tego dnia. 

W ramach podziękowania na ręce opiekunów złożyliśmy anioły wykonane przez naszego pana plastyka, a wolontariusze otrzymali od nas słodkie podarunki. Po zakończeniu spotkania wszyscy zwiedzali nasz Ośrodek, mogli zobaczyć jak uczą się nasze dzieciaki oraz posłuchać od nauczycieli o naszej pracy. Miło, bo po całym spotkaniu wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni czego wyrazem były liczne życzliwe słowa, stwierdzenia dzieci i dorosłych, że ,,było super” czy miłe smsy. Warto tu dodać też, że nasi uczniowie byli w ramach wolontariatu z opiekunami w Domu Opieki w Żołyni, by swoim śpiewem umilić pobyt mieszkającym tam starszym osobom. Wszystkim wolontariuszom życzymy wszelkiej pomyślności i udanych spotkań z drugim człowiekiem, bo warto pomagać.
opr. Agnieszka Bańka D.Zych

WOLONTARIAT 1 WOLONTARIAT 1
WOLONTARIAT 6 WOLONTARIAT 6
WOLONTARIAT 4 WOLONTARIAT 4
WOLONTARIAT 8 WOLONTARIAT 8
WOLONTARIAT 2 WOLONTARIAT 2
WOLONTARIAT 3 WOLONTARIAT 3
WOLONTARIAT 10 WOLONTARIAT 10
WOLONTARIAT 5 WOLONTARIAT 5
WOLONTARIAT 7 WOLONTARIAT 7
WOLONTARIAT 9 WOLONTARIAT 9
WOLONTARIAT 11 WOLONTARIAT 11
WOLONTARIAT 12 WOLONTARIAT 12

Szukaj

Pośw. sztandaru

Nad. imienia - cz. 1

Nad. imienia - cz. 2

Nad. imienia - cz. 3

Pokaz SOSW

Nasz kanał Youtube

6-latki w szkole

Pozostałe

Analiza egzaminów