SOSW

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Jana Pawła II w Leżajsku

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image
12

Integracyjne warsztaty plastyczne w naszym Ośrodku


integracja 2      W dniu 22.11.2017r. w naszym Ośrodku odbyły się integracyjne warsztaty plastyczne dla klas 5, 6 i 7. Odwiedzili nas uczniowie i opiekunowie z Szkoły Podstawowej w Kuryłówce. I tu pierwsze zdziwienie dzieci, gdyż zostały wymieszane i przydzielone do różnych grup. Każdy dostał zadanie: w zespołach stworzyć piękne świąteczne choinki na bazie ze styropianu. W naszej sali gimnastycznej aż wrzało, momentami było jak w ulu. Niesamowicie miło było patrzeć jak dzieci sobie pomagały, niezależnie od szkoły, wieku czy płci razem tworzyli swoje małe dzieła sztuki. Widać było pełną współpracę i zaangażowanie uczniów, słychać było rozmowy i uśmiechy.

      Dla dzieci nie ma barier, to często my dorośli myślimy stereotypowo mówimy, że coś się nie da. Po zakończonej pracy przy słodkościach przywiezionych przez naszych gości i kompocie zaserwowanym nam przez nasze panie kucharki uczniowie mogli pobyć ze sobą, porozmawiać i podziwiać swoje prace plastyczne. Powstałe choinki zostały w naszym Ośrodku jako pamiątka tego pięknego wydarzenia. Trzeba tu pochwalić naszych uczniów za aktywność i super pracę w trakcie kilkugodzinnych warsztatów. Na koniec wspólne wesołe fotografie i zaproszenie do Kuryłówki były dla nas miłym zakończeniem warsztatów.
opr. A. Bańka

integracja 10 integracja 10
integracja 1 integracja 1
integracja 1a integracja 1a
integracja 2 integracja 2
integracja 6jpg integracja 6jpg
integracja 4 integracja 4
integracja 9 integracja 9
integracja 1b integracja 1b
integracja 5jpg integracja 5jpg
integracja 12 integracja 12

Szukaj

Pośw. sztandaru

Nad. imienia - cz. 1

Nad. imienia - cz. 2

Nad. imienia - cz. 3

Pokaz SOSW

Nasz kanał Youtube

6-latki w szkole

Pozostałe

Analiza egzaminów