SOSW

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Jana Pawła II w Leżajsku

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image
12

"Balonowe Otrzęsiny"balony 2W bieżącym roku szkolnym powitaliśmy ośmioro nowych uczniów: Oliwię, Karola, Miłosza, Łukasza, Faustynę, Monikę, Katarzynę oraz Pawła. Wzięli oni udział w Otrzęsinach czyli uroczystości przygotowywanej specjalnie dla uczniów, którzy rozpoczynają naukę w naszej szkole. Tematem przewodnim tegorocznych Otrzęsin były… balony. Był to czas zabawy i uśmiechu - balonowe tańce, balonowe rysowanie, balonowe pytania, balonowe drużyny.

Witamy w naszej szkole!

                                                                        Opracowała D.Zych

 

 

 

balony 3 balony 3
balony 4 balony 4
balony 7 balony 7
balony 1 balony 1

Szukaj

Pośw. sztandaru

Nad. imienia - cz. 1

Nad. imienia - cz. 2

Nad. imienia - cz. 3

Pokaz SOSW

Nasz kanał Youtube

6-latki w szkole

Pozostałe

Analiza egzaminów