SOSW

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Jana Pawła II w Leżajsku

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image
18

Dzień Pani Sekretarki


1683549712246

Dziś świętowaliśmy dzień dwóch wyjątkowych pań w naszej szkole – pani Eli i pani Natalii – dziękujemy im za pracę w sekretariacie naszej szkoły – życzliwość, ogromne serce i stałą gotowość do pomocy. Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami przygotował na tą okazję upominki dla pań.

 

 

dzień sekretarki 1 dzień sekretarki 1
dzień sekretarki 2 dzień sekretarki 2
dzień sekretarki 3 dzień sekretarki 3

/Dominika Zych/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szukaj

Pokaz SOSW

6-latki w szkole

Nasz kanał Youtube

Analiza egzaminów