SOSW

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Jana Pawła II w Leżajsku

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image
15

Tydzień Rodziny w naszej szkole

TydzieńRodziny5„Rodzina jest sobą, jeżeli buduje się na takich odniesieniach, na wzajemnym zaufaniu, na zawierzeniu wzajemnym. Tylko na takim fundamencie można też budować proces wychowania, który stanowi podstawowy cel rodziny i jej pierwszorzędne zadanie".
„Pośród wielu dróg rodzina jest drogą pierwszą i z wielu względów najważniejszą. Jest drogą powszechną, pozostając za każdym razem drogą szczególną, jedyną i niepowtarzalną, tak jak niepowtarzalny jest każdy człowiek. Rodzina jest tą drogą, od której nie może on się odłączyć".

św. Jan Paweł II (Homilia, Wrocław, 1983 r).

Oto krótka fotorelacja z naszego kolejnego tygodnia tematycznego, zorganizowanego przez Samorząd Uczniowski. Dziękujemy nauczycielom oraz uczniom, którzy włączyli się w obchody tego tygodnia.

Był to czas wielu rozmów, wspólnej zabawy, wspomnień, opowiadań oraz aktywności na zajęciach.

TydzieńRodziny1 TydzieńRodziny1
TydzieńRodziny2 TydzieńRodziny2
TydzieńRodziny3 TydzieńRodziny3
TydzieńRodziny4 TydzieńRodziny4
TydzieńRodziny5 TydzieńRodziny5
TydzieńRodziny6 TydzieńRodziny6
TydzieńRodziny7 TydzieńRodziny7
TydzieńRodziny8 TydzieńRodziny8
TydzieńRodziny9 TydzieńRodziny9
TydzieńRodziny10 TydzieńRodziny10

/Dominika Zych/

Szukaj

Pokaz SOSW

6-latki w szkole

Nasz kanał Youtube

Analiza egzaminów