SOSW

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Leżajsku

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image
12

Samorząd szkolny

„PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY 2017”

pierwszy dzien wiosny 4„Rozsiewam kwiaty po łące kolorowe i pachnące.." tymi słowami rozpoczęliśmy świętowanie Pierwszego Dnia Wiosny w naszej szkole przygotowanego przez Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami. Nasze spotkanie rozpoczęło się od odczytania listu od Pani Wiosny.Każda klasa wraz z wychowawcą przygotowała wiosenne nakrycia głowy, wiosenne kotyliony oraz ubranie w kolorze zielonym i żółtym. Wspólnemu świętowaniu towarzyszyły zabawy muzyczno-ruchowe, które sprawiły wiele radości.Tuż po nich rozpoczęły się warsztaty plastyczne ph. „Wiosenna gałązka". Spotkanie zakończyło się wspólnym oglądaniem bajki „Wiosna u Smerfów" oraz zawołaniem
„Ram, pam, pam, ram, pam, pam szukam wiosny tu i tam..."

Czytaj więcej...

WALENTYNKI 2017

walentynki 3"Jeszcze nie było ludzi, a już była miłość...
Miłością trzeba się opiekować - tak, jak swoim dzieckiem:
Żeby się nie zaziębiło, nie zwariowało, nie zgubiło,
nie rozchorowało, nie zobojętniało..."

Ks. J. Twardowski

To był naprawdę miły dzień w naszej szkole - uczniowie Samorządu Szkolnego dostarczali adresatom piękne walentynkowe kartki przy dźwiękach muzyki. Dla nauczycieli przygotowaliśmy cytaty o miłości oraz pyszne ciasteczka. Był to także tradycyjnie dzień koloru czerwonego. Chętni uczniowie wzięli udział w warsztatach kulinarnych.

Czytaj więcej...

GÓRA GROSZA 2017!

gora grosza 3Już po raz kolejny wzięliśmy udział w ogólnopolskiej akcji Góra Grosza. W tym roku zebraliśmy największą jak dotychczas kwotę pieniędzy. Uczniowie Samorządu Szkolnego zaangażowali się w akcję.

W tym roku przeprowadziliśmy szkolny kiermasz świąteczny, warsztaty plastyczne i edukacyjne "Pomagam innym - dzielę się dobrem". Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w tegoroczną zbiórkę pieniędzy!

 

Czytaj więcej...

Kiermasz świąteczny w ramach ogólnopolskiej akcji Góra Grosza

kiermasz 7W dniach 15/16.12.2016r odbył się w naszej szkole kiermasz dekoracji i ozdób bożonarodzeniowych. W akcję włączyło się wielu uczniów i nauczycieli - którzy w swoją pracę włożyli wiele serca i przygotowali piękne ozdoby. Uczniowie Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunem z wielkim zaangażowaniem promowali kiermasz, który cieszył się dużym zainteresowaniem. Dochód z kiermaszu został przekazany na przeprowadzoną w naszej szkole akcję Góra Grosza.

Czytaj więcej...

Dzień Pluszowego Misia

dzien pluszowego misia 19Dzień 25 listopada to Światowy Dzień Pluszowego Misia - my także świętowaliśmy ten dzień z naszymi najmłodszymi wychowankami - przedszkolakami. Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami postanowił wprowadzić świętowanie tego w naszym przedszkolu. Wszystkie przedszkolaki w tym dniu przywiozły ze sobą pluszowe misie. Każda sala była pięknie przystrojona w balony i kolorowe misie. Był czas na przedstawienie misiów przez dzieci, wspólne zabawy muzyczno-ruchowe, bajka o misiowej rodzince, przygotowywanie wielkiej urodzinowej kartki. Spotkanie zakończyło się pysznym poczęstunkiem - misiowymi ciasteczkami, czekoladkami oraz miodkiem. Dzieci otrzymały medale oraz pamiątkowe dyplomy.

Czytaj więcej...

Szukaj

Pośw. sztandaru

Nad. imienia - cz. 1

Nad. imienia - cz. 2

Nad. imienia - cz. 3

Pokaz SOSW

Nasz kanał Youtube

6-latki w szkole

Pozostałe

Analiza egzaminów