SOSW

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Jana Pawła II w Leżajsku

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image
18

Samorząd szkolny

Warsztaty wielkanocne – „ Kolorowa Wielkanoc”

warsztaty wielkanocne 2Tradycyjnie – jak co roku Samorząd Uczniowski zorganizował warsztaty plastyczno – techniczne związane ze świętami Wielkiej Nocy. Był to czas dzielenia się wiedzą na temat tradycji świątecznych w domach uczniów, a także swoimi talentami plastycznymi. Efekty warsztatów to piękne kartki wielkanocne, pisanki oraz dekoracje wielkanocne.
W imieniu Samorządu Uczniowskiego życzymy radosnych, spokojnych i rodzinnych świat Zmartwychwstania Pańskiego – niech będzie to czas pokoju, uśmiechu w gronie rodziny
i przyjaciół.

Czytaj więcej...

Pierwszy Dzień Wiosny

Wiosna 21Pierwszy Dzień Wiosny w naszym ośrodku był naprawdę sympatycznym dniem – Samorząd Uczniowski również włączył się w obchody tego dnia – był to Dzień Koloru Żółtego i Zielonego, odbyły się także warsztaty tematyczne – „Wiosenne inspiracje". Życzmy wszystkim pięknej i kolorowej wiosny - także w sercu.

 

Czytaj więcej...

Kiermasz Bożonarodzeniowy_2021

kiermasz 1Przedświąteczny piękny czas to chwile refleksji, przemyśleń, dzielenia się z innymi dobrem oraz oczekiwania na Boże Narodzenie. W naszym ośrodku jak co roku jest on wypełniony różnymi działaniami, a w tym wykonywaniem pięknych świątecznych ozdób, przekazywanych na szkolny kiermasz.
W obecnym roku szkolnym od dnia 13 grudnia 2021 roku zarówno uczniowie, jak
i ich rodzice oraz pracownicy ośrodka mogli zakupić dekoracje świąteczne na Kiermaszu Bożonarodzeniowym. Był on zorganizowany w ramach Ogólnopolskiej Akcji „Góra Grosza".
Wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji składamy serdeczne podziękowania. Równocześnie życzymy wspaniałych, zdrowych i rodzinnych Świąt.

Czytaj więcej...

Odwiedziny Mikołaja w naszym ośrodku 6 grudnia 2021 roku

mikołajki 16 grudnia – to dzień, który lubi każdy z nas... W naszym ośrodku ten dzień był bardzo miły i radosny. Dziękujemy święty Mikołaju oraz Twoim wspaniałym pomocnikom.

Oto krótka fotorelacja:

  

Czytaj więcej...

Powitanie nowych uczniów w szkole

powitanie 7Dnia 19 października 2021 roku obyło się uroczyste powitanie nowych uczniów w szkole przez Samorząd Uczniowski, który reprezentowała przewodnicząca Ewa Jamińska oraz jej zastępca Kamil Pietroński. Spotkanie rozpoczęło się w budynku przy ulicy Mickiewicza, gdzie nowi uczniowie mieli kilka zadań do wykonania. Jednym z nich było wykonanie rysunku swojego wychowawcy. Zarówno z tym zadaniem, jak i pozostałymi wszyscy świetnie sobie poradzili. Następnie Ewa wraz z Kamilem w stroju królowej oraz króla odwiedzili nowych uczniów w pozostałych budynkach ośrodka. Dzieci bardzo ciepło ich przywitały i chętnie pozowały do wspólnych zdjęć. Dopełnieniem uroczystego powitania nowych uczniów w szkole była słodka niespodzianka. Ten dzień na pewno pozostanie na długo w pamięci uczniów.

Czytaj więcej...

Szukaj

Pokaz SOSW

6-latki w szkole

Nasz kanał Youtube

Analiza egzaminów