SOSW

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Jana Pawła II w Leżajsku

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image
15

Powrót do zajęć stacjonarnych 12 kwietnia 2021

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie.
Po zebraniu przez wychowawców klas deklaracji od większości rodziców uczniów naszego ośrodka o woli powrotu do nauczania stacjonarnego ich dzieci, podjąłem decyzję o powrocie do zajęć stacjonarnych wszystkich wychowanków: uczniów i przedszkolaków na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 26 marca 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Powrót do nauczania stacjonarnego nastąpi w poniedziałek 12 kwietnia 2021 r.
Również zajęcia wczesnego wspomagania rozwoju dziecka będą prowadzone stacjonarnie. Wznawia też pracę ośrodek WOKRO "Za życiem". Internat naszego ośrodka będzie czynny od niedzieli 11.04.2021 r. od godz. 17.00.
 
Jednocześnie szczególną uwagę Państwa zwracam na bezwzględne przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas pobytu w ośrodku, w czasie bardzo trudnej sytuacji epidemicznej w kraju; najważnejsze to noszenie maseczek, dystans i dezynfekcja rąk.
 
Bardzo proszę Rodziców również o przestrzeganie zasady pozostawiania w domach dzieci, u których widoczne są objawy chorób takich jak przeziębienie czy grypa oraz z objawami kaszlu. To bardzo ważne ze względów bezpieczeństwa, żeby przypadkiem nie doszło do zakażenia innych i osłabienia odporności.
 
 
Tomasz Chrząstek
p.o. dyrektora SOSW im. św. JP II w Leżajsku
 

Szukaj

Pokaz SOSW

6-latki w szkole

Nasz kanał Youtube

Analiza egzaminów