SOSW

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Jana Pawła II w Leżajsku

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image
15

Rodzice

Powrót do zajęć stacjonarnych 12 kwietnia 2021

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie.
Po zebraniu przez wychowawców klas deklaracji od większości rodziców uczniów naszego ośrodka o woli powrotu do nauczania stacjonarnego ich dzieci, podjąłem decyzję o powrocie do zajęć stacjonarnych wszystkich wychowanków: uczniów i przedszkolaków na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 26 marca 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Powrót do nauczania stacjonarnego nastąpi w poniedziałek 12 kwietnia 2021 r.
Również zajęcia wczesnego wspomagania rozwoju dziecka będą prowadzone stacjonarnie. Wznawia też pracę ośrodek WOKRO "Za życiem". Internat naszego ośrodka będzie czynny od niedzieli 11.04.2021 r. od godz. 17.00.
 
Jednocześnie szczególną uwagę Państwa zwracam na bezwzględne przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas pobytu w ośrodku, w czasie bardzo trudnej sytuacji epidemicznej w kraju; najważnejsze to noszenie maseczek, dystans i dezynfekcja rąk.
 
Bardzo proszę Rodziców również o przestrzeganie zasady pozostawiania w domach dzieci, u których widoczne są objawy chorób takich jak przeziębienie czy grypa oraz z objawami kaszlu. To bardzo ważne ze względów bezpieczeństwa, żeby przypadkiem nie doszło do zakażenia innych i osłabienia odporności.
 
 
Tomasz Chrząstek
p.o. dyrektora SOSW im. św. JP II w Leżajsku
 

WWRD również zdalnie

Informacja dla Rodziców. Wczesne Wspomaganie Rozwoju Dziecka to zajęcia, które będą prowadzone również zdalnie dla dzieci, które do tej pory korzystały z zajęć, ale w bardzo ograniczonym zakresie. Proszę w tej sprawie kontaktować się z panią psycholog Dominiką Zych, wiceprzewodniczącą zespołu do spraw WWRD. Jeżeli tryb zdalnego nauczania w naszym ośrodku przedłuży się zostanie ptzygotowany specjalny grafik zajęć aby objąc wszystkie dzieci zajęciami.  

 

 

Plan lekcji na czas zdalnego nauczania

Szanowni Rodzice, Drodzy uczniowie

poniżej zamieszczony jest plan lekcji na czas zdalnego nauczania od 29 marca do 9 kwietnia 2021 r. Plan ten będzie również widoczny w dzienniku elektronicznym

Plan lekcji uczniowie od 29.03.21

 

 

Jak założyć konto i zalogować się w dzienniku elektronicznym

Drodzy Rodzice.

Poniżej link do filmowej instrukcji pokazującej jak założyć konto w dzienniku elektronicznym i jak zalogować się na to konto. Instrukcja pochodzi ze strony https://www.vulcan.edu.pl/programy/e-dziennik-uonet-87#gotosekcja1631

jak zalogować sie do dziennika elektronicznego

Można też skorzystać z instrukcji:

jak zalogować sie do dziennika elektronicznego instrukcja

 

Adres strony internetowej dziennika naszego ośrodka gdzie należy się logować to:

https://uonetplus.vulcan.net.pl/powiatlezajski/

 Mozna również skorzystać z graficznego linku do dziennika, widocznego po prawej stronie powyżej tego tekstu.

 

 

Odbiór świadectw

Drodzy Rodzice i uczniowie.

W piątek 26 czerwca odbędzie się odbiór świadectw. Będzie wyglądał zupełnie inaczej niż normalne zakończenie roku szkolnego. Z powodu panującej w dalszym ciągu epidemii koronawirusa w najbliższy piątek nie będzie akademii ani spotkań z wychowawcą w budynku szkoły. Każdy z Was odbierze swoje świadectwo o wyznaczonej dla klas godzinie.  Harmonogram odbioru znajduje się poniżej.

harmonogram odbioru świadectw 2020

 

 

 

Szukaj

Pokaz SOSW

6-latki w szkole

Nasz kanał Youtube

Analiza egzaminów