SOSW

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Jana Pawła II w Leżajsku

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image
12

Przedszkole "Słoneczna polana"

Wycieczka do urzędu pocztowego

poczta A18W piątek 23 listopada 2018r. dzieci z oddziałów przedszkolnych „Słoneczna Polana" wybrały się na wycieczkę do Urzędu Pocztowego w Leżajsku Celem wycieczki było zapoznanie dzieci z instytucją poczty, pracą listonosza oraz wysłanie listu do Mikołaja. Dzieci poznały zakres usług pocztowych a także dowiedziały się jak bardzo potrzebna i odpowiedzialna jest praca listonosza.

Przedszkolaki poznały drogę listu, paczki i innych przesyłek. Na zakończenie dzieci podziękowały urzędnikom pocztowym za miłą wizytę oraz wysłały przygotowane wcześniej listy do Mikołaja. Wizyta na poczcie była również dobrą okazją do utrwalenia nawyku kulturalnego zachowania się w miejscu publicznym. Wycieczka okazała się pouczająca i bardzo interesująca, a dzieci wracały do przedszkola pełne miłych wrażeń. 

Opr.A.Bąk

poczta B18 poczta B18
poczta A18 poczta A18
poczta C18 poczta C18
poczta D18 poczta D18

Szukaj

Pośw. sztandaru

Nad. imienia - cz. 1

Nad. imienia - cz. 2

Nad. imienia - cz. 3

Pokaz SOSW

Nasz kanał Youtube

6-latki w szkole

Pozostałe

Analiza egzaminów