SOSW

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Jana Pawła II w Leżajsku

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image
12

Przedszkole "Słoneczna polana"

Wycieczka przedszkolaków do Bałtowa

baltow 7
Dnia 18 maja 2018 przedszkolaki w ramach projektu „Maluchy na start" wybrały się na jednodniową wycieczkę do Bałtowa. W tym dniu z uśmiechem na twarzy rozpoczęliśmy zwiedzanie Bałtowskiego Parku Jurajskiego. Pierwsze udaliśmy się na spacer ścieżką tematyczną po parku, gdzie zobaczyliśmy naturalnej wielkości modele dinozaurów. Pan przewodnik ciekawie opowiadał o ich życiu i zwyczajach. Następnie przedszkolaki wraz z opiekunami udały się do namiotu, w którym wzięły udział w warsztatach plastyczno- paleontologicznych, gdzie z entuzjazmem malowały farbami figurki dinozaurów.

Tam również dzieci miały możliwość zabawy w małej Sali zabaw.
Wreszcie po tych atrakcjach udaliśmy się na pyszny obiad, aby mieć siłę do dalszego zwiedzania. Potem wybraliśmy się na przejażdżkę amerykańskim żółtym schoolbusem pomiędzy zwierzętami współcześnie żyjącymi, zobaczyliśmy strusie, lamy, wielbłądy, dziki, konie, jelenie i wiele innych gatunków. Jednak to nie był koniec atrakcji, ponieważ zwiedziliśmy jeszcze park" Polska w Miniaturze", gdzie dzieci po raz pierwszy zobaczyły małe budowle zamków i pałaców polskich.
Na zakończenie wizyty w Bałtowie w sklepikach dzieci zakupiły pamiątki.
Z wycieczki do Krainy Dinozaurów wszyscy wrócili pełni wrażeń. Myślę, że wycieczka ta na długo pozostanie w pamięci jej najmłodszych uczestników.

Opracowala: A.Bąk

baltow 1 baltow 1
baltow 2 baltow 2
baltow 3 baltow 3
baltow 5 baltow 5
baltow 6 baltow 6
baltow 7 baltow 7
baltow 8 baltow 8

Szukaj

Pośw. sztandaru

Nad. imienia - cz. 1

Nad. imienia - cz. 2

Nad. imienia - cz. 3

Pokaz SOSW

Nasz kanał Youtube

6-latki w szkole

Pozostałe

Analiza egzaminów