SOSW

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Jana Pawła II w Leżajsku

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image
12

Przedszkole "Słoneczna polana"

STYCZEŃ 2018 W SŁONECZNEJ POLANIE

 

karnawac 12-5.01.2018 Zajęcia logopedyczne „Cmokaj, chuchaj, parskaj, dmuchaj...". W tym tygodniu na zajęciach logopedycznych będziemy usprawniać aparat artykulacyjny i oddechowy. Nauczymy się świadomie kierować naszym językiem oraz różnicować fazę wdechu i wydechu.

06.01.2018 Mędrcy świata...
W tym dniu obchodzimy Święto Trzech Króli. Zapoznamy się z postaciami Trzech Króli, ich historią i symboliką darów składanych Jezusowi. Wspólnie odsłuchamy kolędy: Mędrcy świata, Trzej Królowie...

 

8-12.01.2018 Zajęcia logopedyczne „Pada śnieżek". W tym tygodniu hasłem przewodnim zajęć logopedycznych będzie śnieg. Zajęcia będą prowadzone w formie zabaw ruchowych nawiązujących do treści piosenki „Tak się zachmurzyło". Nie zabraknie ćwiczeń słuchowo-ruchowych i rytmicznych.

17.01.2018 „Hej kolęda, kolęda..."
Tego dnia odbędzie się Koncert Noworoczny w Miejskim Centrum Kultury organizowany przez uczniów i nauczycieli z naszej szkoły. Obejrzymy występ artystyczny, przybliżymy symbolikę świąt Bożego Narodzenia, wspólnie pokolędujemy.

19.01.2018 „My się zimy nie boimy" z Panią psycholog porozmawiamy o zimie i bezpieczeństwie w czasie zimowych zabaw na śniegu. Poćwiczymy koncentracje uwagi. Zajęcia z zabawami muzyczno-ruchowymi oraz elementami metody M. Bogdanowicz.

BalKarnawalowy 122.01.2018 Bal karnawałowy
Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawią się kolorowe postacie. Dzieci przebrane za  bohaterów ulubionych bajek rozpoczną wspólną zabawę. Będą konkursy, tańce, muzyka i uśmiech od ucha do ucha .

15-19.01.2018 Zajęcia logopedyczne w tym tygodniu będą miały na celu rozwijanie naszych funkcji słuchowych. Będziemy rozpoznawać dźwięki, określać skąd dochodzą i porównywać je. Poćwiczymy również naszą pamięć dźwiękową.

22-26.01.2018 W tym tygodniu na zajęciach logopedycznych będziemy nawiązywać do tematu związanego z Dniem Babci i Dziadka. Wykonamy gimnastykę buzi i języka, poćwiczymy oddech i fonację. Z pewnością nie zabraknie też ćwiczeń ilustracyjno-tanecznych do piosenki „Babciu, droga babciu".

26.01.2018 Dzień Babci i Dziadka
W tym dniu uczcimy święto naszych kochanych dziadków. Weźmiemy udział w przedstawieniu jasełkowym oraz zaśpiewamy dla nich piosenki. Złożymy naszym babciom i dziadkom serdeczne życzenia i zaprosimy ich na przygotowany przez nas poczęstunek.

Szukaj

Pośw. sztandaru

Nad. imienia - cz. 1

Nad. imienia - cz. 2

Nad. imienia - cz. 3

Pokaz SOSW

Nasz kanał Youtube

6-latki w szkole

Pozostałe

Analiza egzaminów