SOSW

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Jana Pawła II w Leżajsku

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image
12

Przedszkole "Słoneczna polana"

Przedszkolaki z wizytą na poczcie


poczta 1

 

 

W piątek 1 grudnia dzieci z oddziałów przedszkolnych wybrały się na wycieczkę do Urzędu Pocztowego. Celem wycieczki było zapoznanie dzieci z pracą listonosza, poznanie Urzędu Pocztowego od zaplecza oraz wysłanie listu do Mikołaja. Dzieci dowiedziały się jak bardzo potrzebna i ważna jest praca listonosza.

Przedszkolaki poznały drogę listu, paczki i innych przesyłek. Dowiedziały się, jak przebiega ich sortowanie (ekspedycja), stemplowanie oraz gdzie umieszczane są przesyłki i jak są zabezpieczane przed zniszczeniem. Na koniec pan listonosz wręczył przedszkolakom kartki świąteczne, a dzieci z uśmiechem na twarzy wysyłały listy do Mikołaja. Wizyta na poczcie wzbudziła wiele radości i była również dobrą okazją do utrwalenia nawyku kulturalnego zachowania się w miejscu publicznym.

Opr.A.Bąk

poczta 2 poczta 2
poczta 3 poczta 3
poczta 4 poczta 4
poczta 5 poczta 5
poczta 1 poczta 1

Szukaj

Pośw. sztandaru

Nad. imienia - cz. 1

Nad. imienia - cz. 2

Nad. imienia - cz. 3

Pokaz SOSW

Nasz kanał Youtube

6-latki w szkole

Pozostałe

Analiza egzaminów