SOSW

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Jana Pawła II w Leżajsku

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image
12

Przedszkole "Słoneczna polana"

Wrzesień 2017 w "Słonecznej Polanie"

 

Szanowni Rodzice!


Serdecznie witamy naszych przedszkolaków i ich rodziców po wakacyjnej przerwie. Przed nami rok pełen zabaw i przygód. Będziemy odkrywcami, badaczami, podróżnikami, artystami i twórcami, a wszystko po to, by dobrze się bawiąc jak najwięcej się nauczyć, zdobyć nowe umiejętności, doskonalić te już posiadane. Życzymy wielu radości, nowych przyjaźni, ciekawych zabaw, dobrego humoru i niezapomnianych przeżyć, a rodzicom owocnej współpracy i zadowolenia. Wierzymy, że ten rok będzie niezwykle ciekawy w życiu naszych przedszkolaków.

op1

04.09.2017 r. - Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego - wracamy po wakacjach do przedszkola. Poznajemy nowych kolegów i koleżanki. Dzielimy się wrażeniami z wakacji.

05.09.2017 r. -op4 „Mój pierwszy dzień w przedszkolu"- zajęcia edukacyjne z cyklu „Bajkoterapia". Pani psycholog opowie bajkę, która pomoże najmłodszym zrozumieć rozłąkę z domem i sprawi, że Dziecko poczuje się swobodnie i bezpiecznie.

 

13.09.2017 r. – Obchodzimy urodziny naszego kolegi z przedszkola – Stasia. Składamy najserdeczniejsze życzenia, śpiewamy „Sto lat". Uczestniczymy w zabawach urodzinowych.op5

 

15.09.2017 r. – Sprzątanie Świata – dowiemy się jak należy dbać o przyrodę. Udamy się na spacer, podczas którego postaramy się zebrać i wyrzucić do koszy przedmioty które zaśmiecają nasze otoczenie.

20.09.2017r. – Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka – w tym dniu przynosimy do przedszkola swoja ulubiona zabawkę. Uczestniczymy we wspólnej zabawie, konkursach. Nie zabraknie uśmiechu, radości oraz słodkiego poczęstunku.

22.09.2017 r. – Przywitanie jesieni – przywitamy tę złotą porę roku zabawą przy dźwiękach muzyki, radosnym śpiewem. Komponujemy kosz pełen darów jesieni. Tworzymy w przedszkolu kącik przyrody.op3

op629.09.2017 r. – Dzień Chłopaka – wielkie święto naszych małych i większych chłopców. Aby ten dzień był dla nich wyjątkowy dziewczynki złożą życzenia i przygotują dla wszystkich chłopców małe upominki.

 

Szukaj

Pośw. sztandaru

Nad. imienia - cz. 1

Nad. imienia - cz. 2

Nad. imienia - cz. 3

Pokaz SOSW

Nasz kanał Youtube

6-latki w szkole

Pozostałe

Analiza egzaminów