SOSW

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Jana Pawła II w Leżajsku

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image
12

Przedszkole "Słoneczna polana"

MARZEC

krasnale

1.03.2017r - " Krasnoludki w naszej sali"
Zabawy z panią psycholog związane z koordynacją wzrokowo-ruchową - słuchanie bajki o krasnoludkach. Ułożymy postać krasnoludka z części. Nauczymy się segregować elementy: duży/mały.

7.03.2017r - "Od stóp do głów"
Gry i zabawy muzyczno - ruchowe w schemacie ciała. Nasze ciało- prozmawiamy z panią psycholog na temat naszego ciała i ważnych jego części - serce/mózg/ ręce/nogi. "Kwiat na dłoni"- odbijanie dłoni przedszkolaków.

 

tulipany

8.03.2017 – Dzień kobiet
W tym dniu uczcimy święto wszystkich kobiet zarówno dużych jak i tych małych.
Chłopcy złożą życzenia oraz przygotują dla Pań i dziewczynek miłą niespodziankę.

14.03.2017 – „Wilk i siedem koźlątek czyli nie otwieraj drzwi obcym"
Na zajęciach z panią psycholog porozmawiamy o naszym bezpieczeństwie. "Bezpieczne dzieci" - stworzenie planszy tematycznej.

pani wiosna 150x15020.03.2017 –"Wiosenny świat"
ćwiczenia wielozmysłowe związane z wiosną - zapachy
i kolory wiosny. Zajęcia z panią psycholog poświęcone są ćwiczeniom analizy i syntezy wzrokowej. "Wiosenna gałązka" - wyklejanka na gałązce.

21.03.2017r – „Zielono mi – obchody pierwszego dnia wiosny"
W tym dniu przywitamy wiosnę. Dzieci wezmą udział w grach i zabawach nawiązujących do rozpoczynającej się właśnie pory roku. Wspólnie stworzymy wiosenne drzewo.

27.03.2017 - "Wiosenny spacer"
Zajęcia z panią psycholog - poćwiczymy naszą wyobraźnię. Przeniesiemy się w piękną wiosenną krainę. Porozmawiamy o tym dlaczego warto spacerować. "Kolorowa wiosenna mozaika" - koralikowa wyklejanka.

28.02.2017r - "Smaki zimy-ćwiczenia zmysłu smaku i wzroku"
Na zajęciach z panią psycholog wykonamy piękne słodkie desery. Każdy z nas sam je ozdobi. Zdobędziemy nowe umiejętności będziemy kulinarnymi mistrzami.

30.03.2017 – Światowy Dzień Wody
Dowiemy się do czego potrzebna jest woda, kto potrzebuje wody, skąd bierze się woda. Rozwiążemy zagadki związane z pogodą. Będziemy uczestniczyć we wspólnej zabawie ze śpiewem „Wieje wietrzyk".

opracowała A.Maczuga

Szukaj

Pośw. sztandaru

Nad. imienia - cz. 1

Nad. imienia - cz. 2

Nad. imienia - cz. 3

Pokaz SOSW

Nasz kanał Youtube

6-latki w szkole

Pozostałe

Analiza egzaminów