SOSW

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Jana Pawła II w Leżajsku

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image
18

Przedszkole "Słoneczna polana"

WIZYTA PANA PSZCZELARZA U „PSZCZÓŁEK”

spotkanie 17Dzisiaj w grupie „Pszczółek" pojawił się wyjątkowy gość – pan pszczelarz Stanisław Kostek. Spotkanie to zostało zorganizowane w związku z obchodami Światowego Dnia Pszczół, który przypada 20 maja. „Pszczółki" przygotowywały się na tę okoliczność od kilku dni wykonując imponujący ul. Na spotkanie zostały zaproszone dzieci z pozostałych grup. Pan Stanisław zaprezentował nam swoją niezwykłą pasję, jaką jest pszczelarstwo. W bardzo interesujący sposób opowiadał dzieciom o życiu i zwyczajach pszczół, ich znaczeniu w przyrodzie i wykonywanej przez nie pracy. Przedszkolaki zobaczyły jak wygląda plaster miodu, który miał niezwykle aromatyczny zapach. Obejrzały akcesoria niezbędne w pracy pszczelarza (specjalny kapelusz, podkurzacz, ramkę). Przymierzanie kapelusza pszczelarskiego okazało się nie lada frajdą. Dzieci z ciekawością oglądały świece wykonane z pszczelego wosku. Miały okazję skosztować pysznego i zdrowego miodu.
Składamy serdeczne podziękowania Panu Stanisławowi za spotkanie i wprowadzenie nas w tajniki pszczelarstwa. Jednocześnie apelujemy o sadzenie kwiatów, krzewów i drzew kwitnących, aby wspierać pszczoły w ich ciężkiej pracy.

spotkanie 1 spotkanie 1
spotkanie 2 spotkanie 2
spotkanie 3 spotkanie 3
spotkanie 4 spotkanie 4
spotkanie 5 spotkanie 5
spotkanie 6 spotkanie 6
spotkanie 7 spotkanie 7
spotkanie 8 spotkanie 8
spotkanie 9 spotkanie 9
spotkanie 10 spotkanie 10
spotkanie 11 spotkanie 11
spotkanie 12 spotkanie 12
spotkanie 13 spotkanie 13
spotkanie 14 spotkanie 14
spotkanie 15 spotkanie 15
spotkanie 16 spotkanie 16
spotkanie 17 spotkanie 17
spotkanie 18 spotkanie 18
spotkanie 19 spotkanie 19

/Katarzyna Sęk/

 

 

Szukaj

Pokaz SOSW

6-latki w szkole

Nasz kanał Youtube

Analiza egzaminów