SOSW

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Jana Pawła II w Leżajsku

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image
18

Przedszkole "Słoneczna polana"

Zabawa karnawałowa w przedszkolu

zabawa karnawałowa 6Karnawał to tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są zabawy i tańce. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, zawsze wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wiele radości i przeżyć.
Tak też było i u nas 16.02.2023r. w naszym przedszkolu została zorganizowana zabawa karnawałowa połączona z tłustym czwartkiem. Od rana w przedszkolu można było zauważyć dzieci przebrane za różne postacie np. kowboy'a, policjanta, Marshala, księżniczki i wiele, wiele innych. Sala przystrojona była w kolorowe serpentyny i balony, która zachęcała do wspaniałej zabawy. W czasie różnych pląsów przedszkolaki świetnie się bawili, uśmiech dopisywał im przez cały dzień. Na osłodzenie dnia i zadość uczynienie tradycji każde dziecko zjadło pączka, bo jeśli „nie skosztujesz – uważaj – dostaniesz gorączki. Zjesz – spełnisz obowiązek karnawałowo-zbiorowy. Przedszkolaki z żalem opuszczały salę przedszkolną. Ten dzień na długo pozostanie w pamięci dzieci jak i Pań.

zabawa karnawałowa 1 zabawa karnawałowa 1
zabawa karnawałowa 2 zabawa karnawałowa 2
zabawa karnawałowa 3 zabawa karnawałowa 3
zabawa karnawałowa 4 zabawa karnawałowa 4
zabawa karnawałowa 5 zabawa karnawałowa 5
zabawa karnawałowa 6 zabawa karnawałowa 6
zabawa karnawałowa 7 zabawa karnawałowa 7
zabawa karnawałowa 8 zabawa karnawałowa 8

/Monika Staroń, Sylwia Zych, Elżbieta Ziobro/

Szukaj

Pokaz SOSW

6-latki w szkole

Nasz kanał Youtube

Analiza egzaminów