SOSW

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Jana Pawła II w Leżajsku

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image
12

Przedszkole "Słoneczna polana"

Przedszkole

Grudzień 2018 w Słonecznej Polanie

grudzień 2018

Listopad 2018r. w Słonecznej Polanie

przedszkole listopad

Październik 2018r. w Słonecznej Polanie

pazdziernik

Wrzesień 2018 w "Słonecznej Polanie"

WRZESIEN 2018 W SLONECZNEJ POLANIE

Wycieczka do Zamościa

zamosc 1W dniu 28 maja 2018r. w ramach projektu „Maluchy na start" została zorganizowana wycieczka do Zamościa. Dzieci z oddziałów przedszkolnych „Słoneczna Polana" pod opieką rodziców i nauczycieli odwiedziły Ogród Zoologiczny. Miały okazję zobaczyć niespotykane na co dzień zwierzęta. Przemierzając alejki ZOO, oglądały z bliska zwierzęta, poznawały ich wygląd i tryb życia. Przedszkolakom bardzo podobały się żyrafy, zebry i lwy. Naszą uwagę zwróciły również rodziny małp i wiele gatunków egzotycznych ptaków. Najpiękniej prezentował się jednak niedźwiedź spacerujący po wybiegu. Wycieczka okazała się nie tylko wspaniałym przeżyciem, ale również atrakcyjną lekcją przyrody. W drodze powrotnej dzieciom dopisywały humory i wzajemnie dzieliły się wrażeniami z wycieczki.

Czytaj więcej...

Czerwiec 2018 w "Słonecznej Polanie"

czerwiec

Wycieczka przedszkolaków do Bałtowa

baltow 7
Dnia 18 maja 2018 przedszkolaki w ramach projektu „Maluchy na start" wybrały się na jednodniową wycieczkę do Bałtowa. W tym dniu z uśmiechem na twarzy rozpoczęliśmy zwiedzanie Bałtowskiego Parku Jurajskiego. Pierwsze udaliśmy się na spacer ścieżką tematyczną po parku, gdzie zobaczyliśmy naturalnej wielkości modele dinozaurów. Pan przewodnik ciekawie opowiadał o ich życiu i zwyczajach. Następnie przedszkolaki wraz z opiekunami udały się do namiotu, w którym wzięły udział w warsztatach plastyczno- paleontologicznych, gdzie z entuzjazmem malowały farbami figurki dinozaurów.

Czytaj więcej...

Szukaj

Pośw. sztandaru

Nad. imienia - cz. 1

Nad. imienia - cz. 2

Nad. imienia - cz. 3

Pokaz SOSW

Nasz kanał Youtube

6-latki w szkole

Pozostałe

Analiza egzaminów