SOSW

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Jana Pawła II w Leżajsku

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image
18

Słodziaki z 3 PA

19Jak ten czas płynie… Niedawno rozpoczęliśmy nowy rok szkolny, a już za kilka dni spotkamy się z Mikołajem. Troszkę się pozmieniało w naszej klasie. Mamy nowego kolegę Mateusza. Już się zaaklimatyzował i wniósł sporo energii do naszej małej wspólnoty.
We wrześniu wzięliśmy udział w spływie kajakowym po rzece Tanwi. Było super! Piękna pogoda, nauka wiosłowania, wyścigi kajakami i wspólne pieczenie kiełbasek. Było również sprzątanie lasu, w którym udział wzięli Mateusz i Kacper. Zuzi i Piotrowi zdrowie nie dopisało. W październiku pozytywnych przeżyć dostarczył nam wyjazd do Teatru Maska w Rzeszowie. Obejrzeliśmy spektakl pt.: Dokąd pędzisz koniku? To było ciekawe przeżycie. Później zwiedziliśmy muzeum lalek. Ileż ich było! I jakie różne! W ostatnim dniu października wybraliśmy się na cmentarz. Zapaliliśmy znicze na grobach żołnierzy poległych w II wojnie światowej.

Dużym zaskoczeniem dla nas były groby małych dzieci. Całą drogę powrotną rozmawialiśmy o tym. W naszej pamięci zapisały się również otrzęsiny i 100 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Między tymi wydarzeniami uczyliśmy się i bawiliśmy. Najwięcej szalonych pomysłów miała, jak zwykle Zuza.
Teraz z niecierpliwością czekamy na spotkanie z Mikołajem. Ciekawi jesteśmy prezentów, które nam przyniesie. Odezwiemy się za jakiś czas.

Słodziaki

1 1
2 2
3 3
4 4
16 16
17 17
18 18
20 20
21 21
22 22
23 23
25 25
24 24
26 26
27 27
28 28
29 29
30 30
19 19

  

 

 

Szukaj

Pokaz SOSW

6-latki w szkole

Nasz kanał Youtube

Analiza egzaminów