SOSW

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Jana Pawła II w Leżajsku

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image
12

Festiwalowe zmagania

HiT 1W dniach 15.11.2018r. i 1.12.2018r. nasi harcerze z 1 DH „Nieprzetartego Szlaku" działającej w Ośrodku wzięli udział w dwóch festiwalach: VIII Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Patriotycznej, Żołnierskiej i Harcerskiej w Rudniku nad Sanem oraz XV Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Harcerskiej i Turystycznej HiT 2018 w Nowej Sarzynie. Z racji obchodów 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości obydwie imprezy miały w tym roku szczególny charakter, na których dominował przede wszystkim repertuar patriotyczny.

W każdym z festiwali brało udział ponad 25 drużyn z naszego województwa i nie tylko. Naszą placówkę reprezentował Maks Sinkowski, który zaśpiewał dwie piosenki: „O mój rozmarynie" i „Wiklina".

 

Aranżacja utworów odbyła się już tradycyjnie z akompaniamentem gitary, na której grał dh Radosław Bieńkowski. Pomimo dużej i zaciętej rywalizacji szczególnie podczas Festiwalu HiT 2018 nasz młody wykonawca został dostrzeżony przez jury konkursowe zajmując w kategorii solowej III miejsce! To sukces zważając na to, że przyszło mu rywalizować ramię w ramię z młodzieżą ze szkół ogólnodostępnych.

HiT 1 HiT 1
HiT 2 HiT 2
HiT 3 HiT 3
festiwal rudnik 1 festiwal rudnik 1
festiwal rudnik 2 festiwal rudnik 2

 

/Radosław Bieńkowski/

Szukaj

Pośw. sztandaru

Nad. imienia - cz. 1

Nad. imienia - cz. 2

Nad. imienia - cz. 3

Pokaz SOSW

Nasz kanał Youtube

6-latki w szkole

Pozostałe

Analiza egzaminów