SOSW

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Jana Pawła II w Leżajsku

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image
12

Zlot w Ropczycach

zlot9W dniach 24.10. - 26.10.2014r. jedenastu harcerzy z drużyny działającej w naszym Ośrodku wraz opiekunami dh Edytą Dolecką i dh Radosławem Bieńkowskim uczestniczyło w XXXIX Chorągwianym Zlocie Drużyn Harcerskich „Nieprzetartego Szlaku", który odbył się w tym roku w SOSW w Ropczycach. Ośrodek ma swoją siedzibę w centrum miasta, więc harcerze tym razem przebywali w nietypowej dla siebie scenerii miejskiej. Jednak nie przeszkodziło to w tym by ten czas spędzić pożytecznie, równocześnie dobrze się bawiąc. Ropczyce okazały się pięknym miasteczkiem z dość bogatą i ciekawą historią o czym uczestnicy zlotu mogli się przekonać już w drugim dniu, kiedy to zwiedzając miasto podczas harcerskiego zwiadu terenowego poznawali jego dzieje i najpiękniejsze zakątki.

 

Nie zabrakło również wspólnego harcowania i śpiewania podczas wieczornego świeczkowiska. Organizatorzy zlotu przewidzieli również atrakcyjną niespodziankę dla wszystkich uczestników - wizytę członków miejscowego klubu motorowego. Oj! ci wspaniali mężczyźni na tych wspaniałych maszynach! Jednym słowem, było na co popatrzeć.
Te trzy dni spędzone w miłej atmosferze na gościnnej Ropczyckiej Ziemi zapadną nam na długo w pamięci.

Radosław Bieńkowski

 

zlot5 zlot5
zlot8 zlot8
zlot 1 zlot 1
zlot 2 zlot 2
zlot 3 zlot 3
zlot 4 zlot 4
zlot 6 zlot 6
zlot 7 zlot 7

Szukaj

Pośw. sztandaru

Nad. imienia - cz. 1

Nad. imienia - cz. 2

Nad. imienia - cz. 3

Pokaz SOSW

Nasz kanał Youtube

6-latki w szkole

Pozostałe

Analiza egzaminów