SOSW

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Jana Pawła II w Leżajsku

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image
12

Zabawa Karnawałowa 2019

zabawa karnawalowa 3Karnawał to okres zimowych balów, maskarad, pochodów i zabaw. Rozpoczyna się w dniu Święta Trzech Króli, a kończy we wtorek przed Środą Popielcową. Okres karnawału to czas rozrywki i balów organizowanych w naszym Ośrodku, dzięki którym wychowankowie mają okazję spędzić czas z rówieśnikami, w miłej, niemalże rodzinnej atmosferze. Także i w tym roku odbył się kolejny bal karnawałowy dla wychowanków Opieki Całodobowej. Wieczorem 29 stycznia 2019 r. wychowankowie bawili się przy swoich ulubionych utworach muzycznych. Tego dnia sala udekorowana została kolorowymi balonami, serpentynami, wstążkami przez co zachęcała wszystkich do szampańskiej zabawy.

 

Dzięki własnoręcznie wykonanym maseczkom karnawałowym uczestnicy także wyglądali inaczej niż zwykle Radość i uśmiech nie znikały z twarzy dzieci, które brały udział w zorganizowanych przez wychowawców rozrywkach i konkurencjach. Po udanej zabawie na wychowanków czekał skromny poczęstunek.

zabawa karnawalowa 1 zabawa karnawalowa 1
zabawa karnawalowa 3 zabawa karnawalowa 3
zabawa karnawalowa 4 zabawa karnawalowa 4
zabawa karnawalowa 5 zabawa karnawalowa 5
zabawa karnawalowa 6 zabawa karnawalowa 6
zabwa karnawalowa 2 zabwa karnawalowa 2

/M. Smycz/

 

 

 

Szukaj

Pośw. sztandaru

Nad. imienia - cz. 1

Nad. imienia - cz. 2

Nad. imienia - cz. 3

Pokaz SOSW

Nasz kanał Youtube

6-latki w szkole

Pozostałe

Analiza egzaminów