SOSW

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Jana Pawła II w Leżajsku

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image
12

RAJD ROWEROWY

rajd_rowerowy1W dniu 17.10.2012r. już po raz drugi wychowankowie V grupy wychowawczej uczestniczyli w wycieczce rowerowej do Julina zorganizowanej przez wychowawców pracujących w naszym Ośrodku: Radosława Bieńkowskiego i Edytę Dolecką. Trasa wycieczki prowadziła głównie leśnymi drogami i liczyła około 18 km w jedną stronę. Pogoda tego dnia dopisała znakomicie i nadawała się idealnie na „wypad” na łono przyrody. Kolory naszej złotej polskiej jesieni, a także zapach lasu nastrajały pozytywnie. Toteż i humory dopisywały wszystkim uczestnikom wycieczki. Trasa została pokonana przez wszystkich dość sprawnie choć nie obyło się po drodze bez pewnych kłopotów technicznych z niektórymi rowerami. Usterki okazały się jednak drobne i zostały szybko usunięte przez naszych dzielnych chłopców. Na miejscu przy ognisku cała grupa upiekła kiełbaskę. Znalazł się również czas na wspólne pamiątkowe zdjęcie.

 

W drodze powrotnej wszyscy snuli już plany następnej wycieczki, którą po krótkiej naradzie postanowiliśmy wspólnie zaplanować na wiosnę przyszłego roku.

To było naprawdę udane popołudnie, a co najważniejsze spędzone aktywnie i razem.

 

Radosław Bieńkowski

rajd_rowerowy2 rajd_rowerowy2
rajd_rowerowy4 rajd_rowerowy4
rajd_rowerowy5 rajd_rowerowy5
rajd_rowerowy_3 rajd_rowerowy_3
rajd_rowerowy6 rajd_rowerowy6

Szukaj

Pośw. sztandaru

Nad. imienia - cz. 1

Nad. imienia - cz. 2

Nad. imienia - cz. 3

Pokaz SOSW

Nasz kanał Youtube

6-latki w szkole

Pozostałe

Analiza egzaminów