SOSW

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Jana Pawła II w Leżajsku

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image
15

Postacie z bajek z "Aktywna Tablicą"

bajka 1

 

     

 DZIEŃ POSTACI Z BAJEK Z AKTYWNĄ TABLICĄ

 

 

 

5 listopada przypada w przedszkolu jedno z najsympatyczniejszych świąt, a mianowicie Dzień Postaci z Bajek. Jego celem jest nie tylko przypomnienie znanych i lubianych bohaterów baśni, ale również zwrócenie uwagi na rolę edukacyjną i wychowawczą bajek.

Wybrana data nie jest przypadkowa – to dzień urodzin Walta Disney'a, który magiczny świat bajek przeniósł na ekrany telewizorów.
Dzieci przedszkolne w czasie zajęć opowiadały o swoich ulubionych bajkowych postaciach, uczestniczyły w zabawach wymagających wykazania się znajomością treści bajek. Chętnie brały udział w rozwiązywaniu zadań na tablicy interaktywnej. Przy jej pomocy rozwiązywały zagadki z prezentacji, układały puzzle, dopasowywały bohaterów do tytułów bajek. Na zakończenie zajęć oglądały swoje ulubione bajki, jak również bajki z dzieciństwa swoich rodziców.

bajka 1 bajka 1
bajka 2 bajka 2
bajka 3 bajka 3
bajka 4 bajka 4

Opr. A. Kamińska

Szukaj

Pokaz SOSW

6-latki w szkole

Nasz kanał Youtube

Analiza egzaminów