SOSW

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Jana Pawła II w Leżajsku

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image
12

Erasmus+

Logo

Europejscy Goście przybyli do SOSW w Leżajsku

WizytaW dniach 16 - 20 kwietnia nasza Placówka miała okazję gościć 36 osób, uczniów i ich opiekunów, zaproszonych do nas w ramach projektu Erasmus plus. Dla całej społeczności szkolnej było to niesamowite wydarzenie, gdyż nie często przybywają do nas goście z: Bułgarii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Belgii i Turcji. W ciągu całego tygodnia uczniowie i nauczyciele poznali nasz ośrodek, miasto jego zabytki oraz mogli rozkoszować się przysmakami z polskiej kuchni.
Po uroczystym powitaniu przez Pana Starostę Marka Śliża i Panią Dyrektor Bożenę Garbacką odbyło się krótkie przedstawienie taneczno-muzyczne przygotowane przez naszych uczniów i nauczycieli. Każda z partnerskich szkół zaprezentowała się w ojczystym języku. W ramach integracji przybyli goście, nasi uczniowie oraz rodzice i nauczyciele brali udział w szeregu zajęć organizowanych w naszej szkole. Poszczególne zagraniczne grupy wzięły udział w lekcjach: programowania, zajęciach plastycznych, zabawach integracyjnych.

Czytaj więcej...

,,Hiszpania Ole !!!!”

CaceresBeneficjent projektu „Thinking Globally, Learning Together" – leżajski Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. św. Jana Pawła II w drugim semestrze bieżącego roku szkolnego realizuje kolejne jego etapy tj. wyjazdy kadry nauczycielskiej jak i uczniów do szkół partnerskich. W okresie od 26 lutego do 3 marca Panie Beata Kaszycka, wicedyrektor naszego Ośrodka i Monika Pęcak, koordynator projektu wyjechały do Hiszpańskiej szkoły PROA w mieście Cacéres. W takcie pobytu zorganizowano szkolenia dla nauczycieli szkół specjalnych uczestniczących w projekcie: Belgii, Bułgarii, Wielkiej Brytanii, Rumunii i Turcji.

Czytaj więcej...

Wizyta w słonecznej Bułgarii-kolejny etap realizacji projektu

bulgaria 1Rok szkolny 2017/2018 jest zarazem ostatnim w realizacji projektu „Thinking Glogally Learning Together" w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. św. J. Pawła II w Leżajsku. W celu upowszechniania i wdrażania rezultatów projektu zaplanowano wiele zadań dla kadry pedagogicznej ośrodka. Nauczyciele przeprowadzili innowacyjne lekcje i zajęcia rewalidacyjnych w oparciu o metody i techniki pracy z uczniami z niepełnosprawnością intelektualną, do wdrożenia w niedalekiej przyszłości zostały zaplanowane nowe terapeutyczne oddziaływania m.in. pływanie sensoryczne.
Kolejne spotkanie w ramach realizacji projektu odbyło się w Dobricz. W dniach 15-20 października 2017r. nauczyciele wraz z Panią Dyrektor wzięli udział w szkoleniach służących uczeniu się i nauczaniu w szkole mieszczącej się w stolicy przepięknego regionu Bułgarii – Dobruzji. Szkoła im. Dr Petard Baron specjalizuje się w pracy z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym, zapewnia edukację i pomoc dzieciom z miasta i regionu.

Czytaj więcej...

Prezentacja

strona1

Galeria zdjęć Erasmus+

 

Szkolenie nauczycieli w Turcji

 Kliknij, aby otworzyć galerię

 

Spotkanie uczniów w Polsce

 Kliknij, aby otworzyć galerię

 

Szkolenie nauczycieli w Hiszpanii

 Kliknij, aby otworzyć galerię

 

Szkolenia nauczycieli w Bułgarii

 Kliknij, aby otworzyć galerię

 

Spotkanie uczniów w UK

 Kliknij, aby otworzyć galerię

 

Szkolenie nauczycieli w Belgii

Kliknij, aby otworzyć galerię

 

Szkolenie nauczycieli w Polsce

 Kliknij, aby otworzyć galerię

 

Szkolenie nauczycieli w UK

 Kliknij, aby otworzyć galerię

 

Spotkanie uczniów w Belgii

 Kliknij, aby otworzyć galerię

 

Szkolenie w Rumunii

 Kliknij, aby otworzyć galerię

 

Międzynarodowe Spotkanie w Hiszpanii

 Kliknij, aby otworzyć galerię

 

 

 

 

Szukaj

Pośw. sztandaru

Nad. imienia - cz. 1

Nad. imienia - cz. 2

Nad. imienia - cz. 3

Pokaz SOSW

Nasz kanał Youtube

6-latki w szkole

Pozostałe

Analiza egzaminów