SOSW

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Jana Pawła II w Leżajsku

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image
18

Aktualności Comeniusa

Pracowity Comeniusowy tydzień w SOSW!

comenius_w_osrodku_08Tuż po wizycie w Wielkiej Brytanii, za namową pań nauczycielek cała społeczność szkolna zaangażowała się w realizację nowego zadania. Każda klasa miała przygotować atrybut wielkanocny,  który następnie miał być wysłany do kolegów i koleżanek z zaprzyjaźnionych szkół z Wielkiej Brytanii, Belgii, i Finlandii. Święta Wielkanocne obchodzimy różnie w każdym z tych krajów, dzięki realizacji projektu uczniowie i nauczyciele mogą o tych różnicach się dowiedzieć nieco więcej, poznać kulturę i tradycję z bezpośredniego przekazu.

W paczkach do naszych przyjaciół znalazły się piękne kolorowe pisanki, prace plastyczne- wykonane różnymi technikami plastycznymi, malutkie palmy jak i  jak i piaskowe babeczki. Szkoły otrzymają  również od nas, prace wypalane w drewnie wykonane przez uczniów Szkoły Zawodowej i Gimnazjum.  Paczki pakowali uczniowie szkoły podstawowej misternie rozdzielając wszystkie atrybuty, na pocztę wraz z wychowawcą udali się uczniowie klasy I gimnazjum.

Radości było co nie miara, wszędzie towarzyszyła im małpka Zuzia!

przygotowała Monika Pęcak


comenius_w_osrodku_09

comenius_w_osrodku_10

comenius_w_osrodku_11

Szukaj

Pokaz SOSW

6-latki w szkole

Nasz kanał Youtube

Analiza egzaminów