SOSW

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Jana Pawła II w Leżajsku

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image
15

Dni Erasmusa w SOSW im. św. Jana Pawła II w Leżajsku 15-16.10.2020r.

ERASMUSDAYS LOGO 2020 PL

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Jana Pawła II w Leżajsku realizuje projekt Erasmus plus C.H.A.N.G.E. W dniach 15-16 października 2020 roku odbyły się w naszej szkole #ErasmusDays, które są inicjatywą mająca na celu upowszechnianie rezultatów projektów realizowanych w ramach programu Erasmus+. Była to doskonała okazja do przekonania się, jak za pomocą środków finansowych pochodzących z programu można kreować szereg inicjatyw kształtujących nowe umiejętności edukacyjne, rozwojowe, zarówno w społeczności lokalnej, zawodowej, ale także – międzynarodowej. W tych dniach na terenie całego świata organizowane były spotkania, wystawy, debaty oraz mitingi sportowe, w trakcie których można było wiele dowiedzieć się o efektach projektów Erasmusa. Nasza szkoła realizowała już trzy europejskie projekty, dlatego też z przyjemnością zaangażowaliśmy się w tą inicjatywę.


W trakcie Dni Erasmusa na terenie naszej placówki zostały zorganizowane dni tematyczne poszczególnych państw biorących udział w projekcie. Odbyły się konkursy plastyczne, zajęcia kulinarne, muzyczne, prezentacje i pokazy osiągnięć projektu. Głównym wydarzeniem w ośrodku był #Bieg Erasmusa. Chętni nauczyciele i uczniowie naszej szkoły wzięli udział w sztafecie. Pełni entuzjazmu zawodnicy w koszulkach z oznaczeniami startowymi uczestniczyli w godzinnym biegu pokonując dystans ponad 10 kilometrów. Sztafecie towarzyszył doping kibiców – uczniów, rodziców, nauczycieli oraz muzyka z różnych stron świata. Otrzymany wynik został podany przez koordynatora projektu do klasyfikacji ogólnopolskiej. Po zakończonej sztafecie był czas na ciepłą herbatę oraz opowiadanie wrażeń związanych z tym wydarzeniem.
Projekt C.H.A.N.G.E realizowany jest w naszej szkole już trzeci rok. Trwająca pandemia i związana z nią trudna sytuacja epidemiczna wymusiła zmiany w jego realizacji i harmonogramie. Wyjazdy zagraniczne uczniów i nauczycieli zostały przeniesione na 2021 rok. Z niecierpliwością czekamy na podróże do innych krajów wizyty w szkołach i już nie tylko wirtualne spotkania z naszymi przyjaciółmi.

dni erasmusa 1 dni erasmusa 1
dni erasmusa 2 dni erasmusa 2
dni erasmusa 3 dni erasmusa 3
dni erasmusa 4 dni erasmusa 4
dni erasmusa 5 dni erasmusa 5
dni erasmusa 6 dni erasmusa 6
dni erasmusa 7 dni erasmusa 7
dni erasmusa 8 dni erasmusa 8
ERASMUSDAYS LOGO 2020 PL ERASMUSDAYS LOGO 2020 PL

/M. Pęcak/

Szukaj

Pokaz SOSW

6-latki w szkole

Nasz kanał Youtube

Analiza egzaminów