SOSW

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Jana Pawła II w Leżajsku

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image
13

,,Ogólnopolska Konferencja Dyrektorów, Nauczycieli i Rodziców Szkół Imienia Jana Pawła II i Kardynała Wyszyńskiego”

konferencja 226 października 2017r. w Rzeszowie nasi nauczyciele i przedstawiciele rodziców uczestniczyli w wyjątkowej konferencji ph. ,,Etos Jana Pawła II i Kardynała Stefana Wyszyńskiego inspiracją do wychowania młodego pokolenia" zorganizowanej przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie. Spotkanie rozpoczęło się Mszą Świętą, której przewodniczył Prymas Polski Arcybiskup Wojciech Polak. Po uroczystej Eucharystii wszyscy uczestnicy konferencji udali się na drugą część spotkania do pobliskiego budynku wydziału prawa jednej z rzeszowskich uczelni. Liczne wystąpienia, ciekawe prelekcje i moduły tematyczne pozwoliły na chwilę zastanowienia.

Wygłoszone słowa zaproszonych gości były wskazówkami jak kształtować postawy młodych ludzi w współczesnym świecie. Na koniec konferencji przedstawiciele każdej z uczestniczących szkół otrzymali pakiety edukacyjne. Refleksja jaka nasuwa się po konferencji jest taka, że wyjątkowi ludzie mimo, iż ich nie ma na zawsze pozostają w naszych myślach, sercach, pamięci, a słowa jakie pozostawili współczesnym pokoleniom są wciąż tak aktualne.
Należy wspomnieć o jeszcze jednej ważnej kwestii – na kilka dni przed konferencją chętne szkoły mogły zamieścić na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Rzeszowie opis działań związanych z swoimi patronami tj. Janem Pawłem II oraz Kardynałem Wyszyńskim. Również i my stworzyliśmy prezentację multimedialną i pokazaliśmy dobre praktyki związane z naszym patronem.

Poniżej linki do naszej prezentacji multimedialnej na stronie Kuratorium Oświaty w Rzeszowie oraz do działań, jakie realizujemy w ramach dobrych praktyk:

https://youtu.be/tKupwLNBtkk

 

http://www.wizytator.ko.rzeszow.pl/mapygoogle/konferencja/index.php

konferencja 1 konferencja 1
konferencja 2 konferencja 2
konferencja 3 konferencja 3
konferencja 4 konferencja 4
konferencja 5 konferencja 5
konferencja 6 konferencja 6

opr. A. Bańka

 

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

Pośw. sztandaru

Nad. imienia - cz. 1

Nad. imienia - cz. 2

Nad. imienia - cz. 3

Pokaz SOSW

Nasz kanał Youtube

6-latki w szkole

Pozostałe

Analiza egzaminów