SOSW

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Jana Pawła II w Leżajsku

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image
14

OŚrodek Szkolno-Wychowawczy otrzymał wsparcie z programu "Aktywna Tablica"

 

AT 1Nasza szkoła w roku 2020 z sukcesem przystąpiła do Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno – komunikacyjnej na lata 2020 – 2024 „ AKTYWNA TABLICA"

Szkoła Podstawowa nr 5 Specjalna w Leżajsku i Branżowa Szkoła I Stopnia Specjalna nr 2 w Leżajsku wchodzące w skład Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. św. Jana Pawła II w Leżajsku otrzymały w ramach rządowego programu „Aktywna tablica „ do którego przystąpił Powiat Leżajski – dwa interaktywne monitory dotykowe oraz 8 sztuk laptopów.

Założeniem rządowego programu „Aktywna tablica" jest rozwijanie kompetencji uczniów, przygotowujących ich do życia w społeczeństwie informacyjnym. Program „Aktywna tablica" będzie realizowany w latach 2020 – 2024. Jego zadaniem jest zapewnienie szkołom niezbędnej infrastruktury w zakresie TIK w postaci nowoczesnych pomocy dydaktycznych. Przez zastosowanie technologii dotykowej treści kształcenia będą prezentowane w interesujący sposób. Zwiększony zostanie zakres elementów skutecznego uczenia się/widzenie, słyszenie, mówienie, działanie/, co pozytywnie wpłynie na poziom zrozumienia oraz przyswajania treści przez naszych uczniów. Nauczyciele nabędą dodatkowe umiejętności obsługiwania nowoczesnych urządzeń programu „Aktywna Tablica" uczestnicząc w szkoleniach z zakresu stosowania TIK w nauczaniu.

AT 1 AT 1
AT 2 AT 2
AT 3 AT 3
AT 4 AT 4
AT 5 AT 5
AT 6 AT 6
AT 7 AT 7

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 38 gości oraz 1 użytkownik.

Pośw. sztandaru

Nad. imienia - cz. 1

Nad. imienia - cz. 2

Nad. imienia - cz. 3

Pokaz SOSW

Nasz kanał Youtube

6-latki w szkole

Pozostałe

Analiza egzaminów