SOSW

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Jana Pawła II w Leżajsku

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image
14

Inauguracja roku szkolnego 2020/2021 w SOSW w Leżajsku

Drodzy Rodzice i Uczniowie.

Zbiża się początek nowego roku szkolnego, w którym po wielu miesiącach znowu spotkamy się w murach szkolnych. Od długiego czasu czekamy na to wszyscy: Rodzice, Nauczyciele i Uczniowie. Jednak nasz powrót do szkoły wymaga jeszcze zachowania szczególnej otsrożności w kontach między nami wszystkimi. Dlatego poniżej na stronie przedstawiam procedury bezpieczeństwa, które obowiązywać będą od 1 września, z którymi proszę się zapoznać.

Spotkamy się we wtorek 1.09.2020 r. o godz. 9.00. Każdy uczeń w swojej klasie ze swoim wychowawcą. Bliższych informacji udzielić może sekretariat SOSW w Leżajsku, tel. 17 242 6852 oraz wychowawcy klas.

 

Tomasz Chrząstek

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 71 gości oraz 0 użytkowników.

Pośw. sztandaru

Nad. imienia - cz. 1

Nad. imienia - cz. 2

Nad. imienia - cz. 3

Pokaz SOSW

Nasz kanał Youtube

6-latki w szkole

Pozostałe

Analiza egzaminów