SOSW

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Jana Pawła II w Leżajsku

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image
14

„Warszawa da się lubić”

wycieczka do warszawy 26 czerwca 2019r. nasi uczniowie uczestniczyli w wycieczce do Warszawy, w której programie było zwiedzanie Sejmu RP, Stadionu Narodowego oraz ZOO. W Sejmie dzieci miały możliwość zapoznać się z miejscem pracy posłów i senatorów, zobaczyć miejsca, które na co dzień oglądają w telewizji. Miłym doświadczeniem był obiad w sejmowej restauracji.
Dużo radości nasi uczniowie mieli podczas zwiedzania Stadionu Narodowego, gdy z bliska mogli zobaczyć przygotowania boiska na mecz Polska – Izrael. Rozmiar obiektu zrobił na wszystkich duże wrażenie. Wyjście na taras widokowy był nie lada wyzwaniem.


Na koniec spacer po ZOO dał wszystkim trochę wytchnienia i relaksu po intensywnym zwiedzaniu. Tu można było orzeźwić się pysznymi lodami i lemoniadą. Pomimo zmęczenia wszyscy wrócili zadowoleni i pełni wrażeń.
Organizatorami i opiekunami wycieczki byli: Agnieszka Terech, Wioletta Liber, Magdalena Szklanna, Elżbieta Włodarczyk, Adam Dudziński, Katarzyna Kak.

wycieczka do warszawy 1 wycieczka do warszawy 1
wycieczka do warszawy 2 wycieczka do warszawy 2
wycieczka do warszawy 3 wycieczka do warszawy 3
wycieczka do warszawy 4 wycieczka do warszawy 4
wycieczka do warszawy 5 wycieczka do warszawy 5
wycieczka do warszawy 6 wycieczka do warszawy 6

/K.Kak/

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 58 gości oraz 0 użytkowników.

Pośw. sztandaru

Nad. imienia - cz. 1

Nad. imienia - cz. 2

Nad. imienia - cz. 3

Pokaz SOSW

Nasz kanał Youtube

6-latki w szkole

Pozostałe

Analiza egzaminów