SOSW

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Jana Pawła II w Leżajsku

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image
13

Wczoraj szczyty gór, dzisiaj szczyty wiedzy…

IMG 0021Trudno uwierzyć, że tegoroczne wakacje są już tylko wspomnieniem. Czas biegnie nieubłaganie, nie pytając nawet, czy jesteśmy w stanie za nim nadążyć. Jeszcze wczoraj rozciągał dobę w nieskończoność, abyśmy jak najpełniej wykorzystali wolność i beztroskę wakacji: skąpali się w słońcu morskiej plaży, poznali tajemniczą głębię rzek i jezior, zdarli obuwie w czasie wędrówek poprzez leśne knieje, czy zdobyli najwyższe szczyty gór, ale nie naszych możliwości...
Dziś inne szczyty są nam pisane – szczyty wiedzy i umiejętności, ale również zrobimy wszystko, by i na tym polu odnieść sukces!


Dnia 3 września 2018 roku w Specjalny Ośrodku Szkolno – Wychowawczym im. Św. Jana Pawła II w Leżajsku odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego 2018/2019. Po wprowadzeniu pocztu sztandarowego i odśpiewaniu hymnu, głos zabrała Dyrektor Ośrodka, Pani Bożena Garbacka, która serdecznie powitała wszystkich zgromadzonych gości, nauczycieli, rodziców oraz uczniów, szczególną uwagę zwracając na tegorocznych pierwszoklasistów. Z kolei wszystkim uczniom i nauczycielom Pani Dyrektor życzyła wielu sukcesów w nadchodzącym roku szkolnym oraz radości z realizacji swoich małych i dużych planów. Następnie wspólnie mieliśmy okazję obejrzeć pełen dobrego humoru, doprawiony szczyptą refleksji program artystyczny, być może dzięki któremu powrót do rzeczywistości dla niektórych okazał się dużo łatwiejszy.:-)
Zachowując zatem uśmiech i, jak zwykle, „odpowiednią perspektywę", życzymy sobie i Wam, aby rozpoczynający się rok szkolny obfitował w sukcesy i powody do dumy; by przyniósł to wszystko, o czym być może zapomniał stary, by zdobywanie szczytów wiedzy przychodziło i z łatwością i z przyjemnością... POWODZENIA!

IMG 0021 IMG 0021
IMG 0024 IMG 0024
IMG 0047 IMG 0047
IMG 0044 IMG 0044

/J. Adamska/

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Pośw. sztandaru

Nad. imienia - cz. 1

Nad. imienia - cz. 2

Nad. imienia - cz. 3

Pokaz SOSW

Nasz kanał Youtube

6-latki w szkole

Pozostałe

Analiza egzaminów