SOSW

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Jana Pawła II w Leżajsku

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image
13

Nasz udział w pokazach fizycznych

pokazy 10Tradycją naszego Ośrodka od kilku już lat są wyjazdy grupy uczniów na pokazy doświadczeń fizycznych. W dniu 15 maja b. r. uczniowie naszej szkoły również uczestniczyli w pokazach odbywających się na Politechnice Rzeszowskiej już po raz dwudziesty.
To spotkanie pomogło wszystkim poznać cząstkę przyrody i zrozumieć prawa w niej rządzące. Uczniowie naocznie przekonali się, że można fachowo a zarazem atrakcyjnie połączyć teorię z praktyką.
Wyjazd ten dla naszych uczniów był bezpłatny. Możliwe to było dzięki uprzejmości kierownictwa Katedry Fizyki Politechniki Rzeszowskiej oraz Zarządowi Fundacji Wspierania Edukacji Przy Stowarzyszeniu Dolina Lotnicza, za co serdecznie dziękujemy.
Mamy nadzieję, że w następnych latach kolejne grupy uczniów będą miały możliwość skorzystania z tak pouczającego i ciekawego spotkania z nauką.

pokazy 1 pokazy 1
pokazy 2 pokazy 2
pokazy 3 pokazy 3
pokazy 4 pokazy 4
pokazy 5 pokazy 5
pokazy 6 pokazy 6
pokazy 7 pokazy 7
pokazy 8 pokazy 8
pokazy 9 pokazy 9
pokazy 9 pokazy 9
pokazy 10 pokazy 10

/A. Terech/

 

 

 

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

Pośw. sztandaru

Nad. imienia - cz. 1

Nad. imienia - cz. 2

Nad. imienia - cz. 3

Pokaz SOSW

Nasz kanał Youtube

6-latki w szkole

Pozostałe

Analiza egzaminów