SOSW

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Jana Pawła II w Leżajsku

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image
13

Leżajskie SOSW im. św. Jana Pawła II w Tarnowie.

przeglad 10W dniach 20 i 21 listopada w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie odbył się XXII Ogólnopolski Festiwal Artystyczny dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Śpiewaj z nami". Honorowy patronat nad festiwalem objął prezydent m. Tarnowa Roman Ciepiela. Organizatorami festiwalu było: Stowarzyszenie Bądźmy Razem Na Rzecz Integracji Społecznej Osób Niepełnosprawnych oraz Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Tarnowie. Zmagania konkursowe poprzedził w niedzielne popołudnie 19 listopada spektakl „Pinokio" w reżyserii Rafała Matusza i wykonaniu wspaniałych aktorów teatru tarnowskiego. W poniedziałek na scenie tegoż teatru obejrzeliśmy 53 konkursowe występy.

W festiwalu uczestniczyło 197 osób – dzieci, młodzież i osoby dorosłe z Chorzowa, Nowego Targu, Nowego Sącza, Rzeszowa, Kolbuszowej, Frysztaka, Makowa Podhalańskiego, Przemyśla i Tarnowa. Wśród nich, jak co roku była także młodzież z naszej szkoły. Wtorkowe ogłoszenie wyników jury poprzedził wspaniale barwny muzycznie koncert galowy. Wśród laureatów znaleźli się nasi uczniowie. Arkadiusz Podwyszyński piosenką Addio pomidory wyśpiewał I miejsce w kategorii solistów, a zespół LUZIK piosenką Ach, jak przyjemnie wyróżnienie w kategorii zespołów. W drodze powrotnej zastanawialiśmy się, co zaśpiewamy za rok w Tarnowie. Urok i siła przyciągania tego doskonale zorganizowanego festiwalu tkwi nie tylko w zmaganiach konkursowych. Są to trzy dni radości i muzyki wśród przyjaciół – rówieśników i dorosłych. My tej magii ulegamy każdego roku – Luzik i pani Ola.

przeglad 1 przeglad 1
przeglad 2 przeglad 2
przeglad 3 przeglad 3
przeglad 4 przeglad 4
przeglad 5 przeglad 5
przeglad 6 przeglad 6
przeglad 7 przeglad 7
przeglad 8 przeglad 8
przeglad 9 przeglad 9
przeglad 10 przeglad 10
przeglad 11 przeglad 11
przeglad 12 przeglad 12
przeglad 13 przeglad 13
przeglad 14 przeglad 14

oprac. Aleksandra Juśko i Edyta Dolecka

 

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 59 gości oraz 0 użytkowników.

Pośw. sztandaru

Nad. imienia - cz. 1

Nad. imienia - cz. 2

Nad. imienia - cz. 3

Pokaz SOSW

Nasz kanał Youtube

6-latki w szkole

Pozostałe

Analiza egzaminów