SOSW

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Jana Pawła II w Leżajsku

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image
13

Uczniowie naszego ośrodka na pokazach fizycznych 2017

pokazy fizyczne 2W dniu 11 maja b. r. uczniowie SOSW im. św. Jana Pawła II w Leżajsku uczestniczyli już po raz piąty w pokazach fizycznych odbywających się na Politechnice Rzeszowskiej.
Wszyscy z wielkim zainteresowaniem obserwowali zjawiska z różnych dziedzin fizyki a zwłaszcza te, których nie sposób wykonać w warunkach szkolnych czy domowych.
To spotkanie pokazało fizykę, jako naukę bliską życiu i zachęciło uczniów do jej poznawania. Zachęciło również do prowadzenia własnych obserwacji i doświadczeń.
Ten wyjazd dla naszych uczniów był bezpłatny. Możliwe to było, tak jak dotychczas, dzięki uprzejmości kierownictwa Katedry Fizyki Politechniki Rzeszowskiej oraz Zarządowi Fundacji Wspierania Edukacji Przy Stowarzyszeniu Dolina Lotnicza w Rzeszowie, za co serdecznie dziękujemy.
Mamy nadzieję, że w następnych latach kolejne grupy uczniów będą miały możliwość skorzystania z tak fascynującego spotkania z nauką.

pokazy fizyczne 1 pokazy fizyczne 1
pokazy fizyczne 2 pokazy fizyczne 2
pokazy fizyczne 3 pokazy fizyczne 3
pokazy fizyczne 4 pokazy fizyczne 4
pokazy fizyczne 5 pokazy fizyczne 5
pokazy fizyczne 6 pokazy fizyczne 6

/A. Terech/

 

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 55 gości oraz 6 użytkowników.

Pośw. sztandaru

Nad. imienia - cz. 1

Nad. imienia - cz. 2

Nad. imienia - cz. 3

Pokaz SOSW

Nasz kanał Youtube

6-latki w szkole

Pozostałe

Analiza egzaminów