SOSW

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Jana Pawła II w Leżajsku

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image
14

Drama Profilaktyczna 2019 ,,Spory i wybory”.

drama 7W tym roku ponownie wzięliśmy udział w XVIII Powiatowym Przeglądzie Małych Form Teatralnych Drama Profilaktyczna 2019 ph. ,,Spory i wybory". Organizatorem przeglądu była Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Leżajsku. Tematem naszego występu był spór wnuków o to, gdzie mają udać się na wyjazd wakacyjny. Różne opcje i warianty podróży doprowadziły młodzież do kłótni. Wydawać, by się mogło, że sytuacja jest bez wyjścia, bez możliwości rozwiązania. Jednak co cieszy, wspólnie udało im się znaleźć rozwiązanie i porozumieć. Tak jak w życiu, jak pojawiają się kłótnie i spory warto dążyć do ich rozwiązania w sposób konstruktywny i z szacunkiem do innych ludzi.

Jury po obejrzeniu wszystkich prezentacji musiało mieć spory dylemat i dokonać wyboru. Bardzo miłe zaskoczenie i niespodzianka dla naszych młodych aktorów. Autorski scenariusz (wg pomysłu pani Anety Szpili), sposób przekazu i zgodność z tematem przeglądu oraz gra aktorska spodobały się i nasi uczniowie zajęli I miejsce w kategorii grup starszych. Gratulujemy !!
Nasi artyści to: Magdalena Nicpoń, Klaudia Kluz, Andżelika Dynia, Dawid Maruszak, Dawid Półćwiartek i Damian Larwa. Opiekunami grupy teatralnej są panie: Aneta Szpila, Ewa Benewiat i Agnieszka Bańka. Teatr w duszy nam gra, choć życie to nie jest gra, ale nam to gra.

drama 1 drama 1
drama 2 drama 2
drama 3 drama 3
drama 4 drama 4
drama 5 drama 5
drama 6 drama 6
drama 7 drama 7
drama 8 drama 8
drama 9 drama 9
drama 9 drama 9
drama 11 drama 11
drama 12 drama 12
drama 13 drama 13
drama 14 drama 14
drama 15 drama 15
drama 16 drama 16
drama 17 drama 17
drama 18 drama 18
drama 19 drama 19

/A. Bańka/

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.

Pośw. sztandaru

Nad. imienia - cz. 1

Nad. imienia - cz. 2

Nad. imienia - cz. 3

Pokaz SOSW

Nasz kanał Youtube

6-latki w szkole

Pozostałe

Analiza egzaminów