SOSW

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Jana Pawła II w Leżajsku

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image
13

VIII Wojewódzki Festiwal Logopedyczny „Powiedz-Namaluj”

Festiwal Logopedyczny 210 października 2018 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w VIII Wojewódzkim Festiwalu Logopedycznym „Powiedz-Namaluj" organizowanym przez Zespół Szkół Specjalnych im. UNICEF w Rzeszowie. Tegorocznym tematem były wiersze patriotyczne z głoskami dźwięcznymi na setną rocznicę Odzyskania Niepodległości. Celem festiwalu była prezentacja wierszy i twórczości plastycznej oraz wspólna praca logopedy i dziecka nad rozwojem mowy i języka polskiego. Naszą szkołę reprezentowali Gabriela Michałek i Filip Zych. Uczniowie wykazali się piękną wymową i zdolnościami plastycznymi, za co zostali nagrodzeni dyplomami i upominkami.

Festiwal Logopedyczny 1 Festiwal Logopedyczny 1
Festiwal Logopedyczny 2 Festiwal Logopedyczny 2
Festiwal Logopedyczny 3 Festiwal Logopedyczny 3
Festiwal Logopedyczny 4 Festiwal Logopedyczny 4
Festiwal Logopedyczny 5 Festiwal Logopedyczny 5
Festiwal Logopedyczny 6 Festiwal Logopedyczny 6

/J. Tomala-Łyko/

 

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Pośw. sztandaru

Nad. imienia - cz. 1

Nad. imienia - cz. 2

Nad. imienia - cz. 3

Pokaz SOSW

Nasz kanał Youtube

6-latki w szkole

Pozostałe

Analiza egzaminów