SOSW

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Jana Pawła II w Leżajsku

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image
13

Trójbój strzelecki

trójbój 5W dniu 16.11.2017r. nasi uczniowie z klas I Br., III ZSZ i III SPdP brali udział w Trójboju strzeleckim zorganizowany na strzelnicy w Żołyni przez Pana Radosława Bieńkowskiego przy współpracy Związku Strzeleckiego „Strzelec" OSW działającym przy Zespole Szkół Licealnych w Leżajsku. W zajęciach wzięło udział 20 wychowanków naszego Ośrodka. Na trójbój składały się trzy oceniane przez instruktorów konkurencje: rzut granatem bojowym do celu, strzelanie do tarczy z odległości 50m z karabinka typu KBKS z pozycji leżącej oraz sprawdzian umiejętności z pierwszej pomocy przedmedycznej. Zawodnicy podzieleni byli na cztery grupy, w których sprawdzali swoje umiejętności w każdej z konkurencji. Po zaciętej rywalizacji wyłoniono najlepszych zawodników w dwóch kategoriach. W kategorii dziewcząt najlepsze okazały się: Agnieszka Morawska, Paulina Kojder i Agnieszka Lichtarska. Wyróżniono również za osiągnięcie bardzo dobrych wyników Faustynę Korab. W kategorii chłopców bardzo dobre wyniki osiągnęli: Medard Morawski, Arkadiusz Kulec oraz Dawid Półćwiartek. Nasi podopieczni tradycyjnie skorzystali również z terenu rekreacyjnego znajdującego się na terenie strzelnicy i upiekli na ognisku kiełbaski. Na koniec wszyscy uczestnicy strzelania dostali okolicznościowe upominki. To była kolejna impreza zorganizowana we współpracy z instytucjami działającymi w naszym środowisku lokalnym.

 


Z tej racji w tym miejscu pragniemy bardzo gorąco podziękować Panom Waldemarowi Tłuczkowi, Rafałowi Tulei oraz Adrianowi Rauze działających w Związku Strzeleckim „Strzelec" OSW w Leżajsku przy Zespole Szkół Licealnych, którzy już po raz kolejny dzięki swojej życzliwości udostępnili nam broń i przeprowadzili zajęcia na strzelnicy.

 

trójbój 1 trójbój 1
trójbój 2 trójbój 2
trójbój 3 trójbój 3
trójbój 4 trójbój 4
trójbój 5 trójbój 5
trójbój 6 trójbój 6
trójbój 7 trójbój 7
trójbój 8 trójbój 8
trójbój 9 trójbój 9
trójbój 10 trójbój 10
trójbój 11 trójbój 11
trójbój 12 trójbój 12

/R. Bieńkowski/

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 28 gości oraz 2 użytkowników.

Pośw. sztandaru

Nad. imienia - cz. 1

Nad. imienia - cz. 2

Nad. imienia - cz. 3

Pokaz SOSW

Nasz kanał Youtube

6-latki w szkole

Pozostałe

Analiza egzaminów