SOSW

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Jana Pawła II w Leżajsku

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image
13

VII Wojewódzki Festiwal Logopedyczny

festiwal logopedyczny 3W dniu 12 października 2017 roku dwóch uczniów naszej szkoły uczestniczyło w VII Wojewódzkim Festiwalu Logopedycznym organizowanym przez Zespół Szkół Specjalnych im. UNICEF w Rzeszowie. W spotkaniu wzięli udział uczniowie z 17 ośrodków i szkół specjalnych województwa podkarpackiego. W tym roku tematem festiwalu były wiersze z głoską [r]. W trakcie spotkania uczestnicy mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności plastycznych i recytatorskich, a także wzięcia udziału w zabawach tanecznych. Naszą szkołę reprezentowali Piotr Martinez i Maksymilian Sinkowski. Uczniowie wykazali się piękną wymową i zdolnościami plastycznymi, za co zostali nagrodzeni dyplomami i upominkami.

festiwal logopedyczny 1 festiwal logopedyczny 1
festiwal logopedyczny 3 festiwal logopedyczny 3
festiwal logopedyczny 4 festiwal logopedyczny 4
festiwal logopedyczny 5 festiwal logopedyczny 5
festiwal logopedyczny 6 festiwal logopedyczny 6
festiwal logopedyczny 7 festiwal logopedyczny 7
festiwal logopedyczny 8 festiwal logopedyczny 8

/J. Tomala/

 

 

 

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 372 gości oraz 0 użytkowników.

Pośw. sztandaru

Nad. imienia - cz. 1

Nad. imienia - cz. 2

Nad. imienia - cz. 3

Pokaz SOSW

Nasz kanał Youtube

6-latki w szkole

Pozostałe

Analiza egzaminów