SOSW

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Jana Pawła II w Leżajsku

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image
13

Zajęcia na strzelnicy

strzelnica 1Już po raz kolejny nasi uczniowie z klas III Gim. i III ZSZ brali udział w zajęciach ze strzelectwa sportowego zorganizowanych na strzelnicy w Żołyni przez Pana Radosława Bieńkowskiego w dniu 5.04.2017r. Jako opiekun w strzelaniu uczestniczył również Pan Robert Adamski. Strzelanie rozpoczęto zwyczajowo od krótkiego instruktażu, po którym wychowankowie mogli sprawdzić swoje predyspozycje i umiejętności w dwóch konkurencjach: strzelaniu z pozycji leżącej do tarczy z odległości 50m, a także w pojedynku biatlonowym z pozycji siedzącej z odległości 20m. Najwięcej emocji jak się łatwo domyśleć dostarczyło strzelanie biatlonowe z krótkiej odległości do opadających klapek.

 

Tym razem chłopcy okazali się lepsi od swoich koleżanek. Najcelniej strzelali trzej uczniowie: Medard Morawski, Arek Kulec i Patryk Hubka osiągając bardzo dobre wyniki. Nasi podopieczni tradycyjnie skorzystali również z terenu rekreacyjnego znajdującego się na terenie strzelnicy i upiekli na ognisku kiełbaski. Na koniec wszyscy uczestnicy strzelania dostali okolicznościowe smycze i długopisy. 

W tym miejscu pragniemy bardzo gorąco podziękować Panom Waldemarowi Tłuczkowi i Adrianowi Rauze działających w Związku Strzeleckim „Strzelec" OSW w Leżajsku przy Zespole Szkół Licealnych, którzy już po raz kolejny dzięki swojej życzliwości udostępnili nam broń i przeprowadzili zajęcia na strzelnicy.

strzelnica 1 strzelnica 1
strzelnica 2 strzelnica 2
strzelnica 3 strzelnica 3

/R. Bieńkowski/

 

 

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 30 gości oraz 1 użytkownik.

Pośw. sztandaru

Nad. imienia - cz. 1

Nad. imienia - cz. 2

Nad. imienia - cz. 3

Pokaz SOSW

Nasz kanał Youtube

6-latki w szkole

Pozostałe

Analiza egzaminów